Ücretsiz Oyunlar Ücretsiz PC Oyunları Ücretsiz Konsol Oyunları Ücretsiz Mobil Oyunlar

Haftanın Ücretsiz Oyunları: 3 Ekim - 9 Ekim

Bu hafta 9 oyunla birlikte haftanın ücretsiz oyunlar listesini sizlerle paylaşıyoruz. 3 Ekim - 9 Ekim tarihleri arasındaki oyunları görmek için haberin devamını okuyun.

Geçtiğimiz hafta ücretsiz sahip olabileceğiniz birbirinden güzel oyunlara yer verdiğimiz Haftanın Ücretsiz Oyunları başlığımızda bu hafta sana bomba gibi ücretsiz oyunlarla geldik. Her türden oyunun olduğu, Hot Wheels Unleashed ile başlayan listemiz Need for Speed Heat ile son buluyor. Toplamda 9 ücretsiz oyunu incelemek, indirmek ve hepsinin tadını çıkarmak için okumaya devam et.

Hot Wheels Unleashed (PS Plus)

Hot Wheels Unleashed, geçen yıl oldukça sağlam incelemelerle piyasaya sürülen bir arcade yarış oyunu. Tekrarlanabilir olmasına rağmen, yarış mekaniği sağlam ve çok sayıda pist var. Ayrıca bu oyunda kendi parkurlarını oluşturabilir ve ardından arkadaşlara karşı çevrimiçi yarışabilirsin. Kendi kişiliğini ve sürüş tarzını kendin yaratacaksın, peki en hızlı ve en efsanevi araçların direksiyonuna geçmeye hazır mısın? Sana verilen tüm benzersiz özellikleri parkur ve zorlukla yüzleşmek için nasıl kullanacağını keşfederken tasarım düzenleyici ile sürüşünü benzersiz bir hız şaheseri haline getir.

Oyunda, oyuncu Hot Wheels serisinden araçların kontrolünü üstlenecek ve garaj, mutfak ve yatak odası gibi çeşitli günlük konumlarda ve ortamlarda kurulan minyatür pistlerde diğer rakiplere karşı yarışacak. Oyunda yer alan araçlar kapsamlı bir şekilde özelleştirilebilir bu arada, kendi tarzınla insanları büyüleyebilirsin. Oyun ayrıca kariyer modu, zamana karşı deneme ve parça düzenleyiciye sahip. Oyun, çevrimiçi bir oturumda en fazla 12 oyuncuyu destekliyor, ancak oyuncular yerel bölünmüş ekran çok oyunculu modunda başka bir oyuncuyla da rekabet edebilir.

4 Ekim'den sonra ücretsiz! Yarışta kendine güveniyorsan Hot Wheels Unleashed'i bi' dene.

Injustice 2 (PS Plus)

Injustice 2, DC Universe'e dayanan 2017 çıkışlı bir dövüş video oyunu. NetherRealm Studios tarafından geliştirildi ve Warner Bros. Interactive Entertainment tarafından yayınlandı. Aslında bu oyun, Injustice: Gods Among Us'ın devamı niteliğinde çıktı diyebiliriz. Oyun ilk olarak Mayıs 2017'de PlayStation 4 ve Xbox One için piyasaya sürüldü; Microsoft Windows sürümü daha sonra Kasım 2017'de piyasaya sürüldü.

Nedir bu Injustice 2? Hemen anlatalım. Injustice 2, oyuncuların DC Universe ve diğer üçüncü taraf serilerinden karakterleri kullanarak birebir dövüşerek yarıştığı bir dövüş oyunu. Heyecanlandın di mi? Farklı yönlü girişler ve tuşa basma kombinasyonlarını kullanan oyuncular, rakip dövüşçüye hasar vermeye ve onu nakavt etmeye çalışmak için temel saldırılar, özel hareketler ve kombolar yapmalı. Injustice 2, ortam etkileşimi, sahne geçişleri, çatışmalar ve karakter özellikleri de dahil olmak üzere Injustice: Gods Among Us'a nazaran sayısız oyun mekaniğine sahip. Özellik sistemi, daha önce olduğu gibi, her karakterin oyun stilini tamamlayan geçici bir güçlendirme veya yetenek sağlıyor. İlk Injustice oyununda tamamen kaçınılmaz olan çoğu çevresel saldırı artık engellenebilir veya atlatılabilir; bununla birlikte, araba fırlatma gibi bomba olaylar içeren bazı çevresel saldırılar hala engellenemez durumda.

4 Ekim'den sonra ücretsiz elde edebileceğin Injustice 2 kaçar mı?

SUPERHOT (PS Plus)

SUPERHOT, zamanın yalnızca sen hareket ettiğinizde hareket ettiği bir evrende geçen çok sevilen bir FPS oyunu. Hem de yenileyici sağlık çubukları ve uygun şekilde yerleştirilmiş cephane damlası yok. Yani anlayacağın sayıca üstün ve silahsız olan yalnızca sensin. Ağır çekim mermilerin sinematik kasırgasında ateş edeceksin bizden söylemesi. Yalnız dikkat, kaçmak için düşmüş düşmanlardan silah toplaman lazım. Lootlayacaksın... Bol bol lootlayacaksın.

SUPERHOT, oyuncuyu minimalist bir ortama sokuyor ve onları öldürmeye çalışan düşmanca saldırganları ortadan kaldırıyor. Oyuncu tarafından alınan silahların mühimmatı sınırlı ve kolayca kırılıyor, bu da oyuncunun yeni silahlar elde etmek için düşmanları yenmesini gerektiyor. Bir düşman mermisinden tek bir vuruş yapmak, oyuncuyu öldürüyor ve seviyeyi yeniden başlatmasını gerektiriyor. Oyun mekaniği çoğu shooter için tipik olsa da, zaman sadece oyuncu hareket ettiğinde veya silah ateşlediğinde normal şekilde ilerliyor, aksi takdirde zaman yavaşlıyor; bu, oyunun "Time Moves Only When You Move (Zaman Sadece Siz Hareket Ettiğinizde Hareket Eder)" sloganında açıklanıyor. Bu, oyuncuya, mermi yolundan kaçınmak veya mevcut durumlarını daha iyi değerlendirmek için eylemlerini değiştirme fırsatı veriyor.

SUPERHOT bizim çok hoşumuza gitti, hem de 4 Ekim'den sonra ücretsiz! Şans ver derim.

Rising Hell (Epic Games)

Tahoe Games'in dikey platform oyunu rogue-lite Rising Hell, oyunculara çok sayıda şeytani düşmanlarla ve farklı tuzaklarla cebelleşirken cehennemden kaçma görevi veriyor. Oyuncular, her bir seviyeyi tamamlama konusunda onlara daha geniş stratejiler ve seçenekler sunacak bu oyunda dikkat etsin çünkü her bir oyuncu kendi benzersiz yeteneklerine ve oyun tarzlarına sahip bir dizi farklı karakterin kilidini açabilir.

Seçilebilecek farklı karakterlere ek olarak, oyuncular kampanyadan meydan okumalara kadar çeşitli modları da kullanabilirler. Arka planda heavy metal riffleri olan bir müzik bize eşlik ederken yaratık sürüleriyle savaşmak ve eski iblislerle savaşlarına göğüs germek, Rising Hell'i tüyler ürpertici, adrenalin pompalayan bir deneyim haline getiriyor. Neredeyse hızlı tempolu FPS Doom gibi hissediyor, ancak pikselli bir estetik, nostalji ve eğlence duygusu enjekte eden bir platform odağı ile.

Ateşli cehennemin derinliklerinden, böceklerle dolu Beelzebub's Lair'e ve farklı yaratıklar, patronlar ve etrafta gizlenen yaşayan tuzaklarla dolu diğer cehennem çukurlarına karşı savaşırken, fondaki heavy metal rifflerin eşlik etmesi oynayanı bir gaza getiriyor ki, sorma... Zincirleme kombinasyonlar, zıplama manevraları ve yetenek geliştirme, bu adrenalin pompalayan dikey platform oyununda cehennemden çıkış yolunu tırmanmana yardımcı olacak anahtarın olacak.

Rising Hell, 6 Ekim'den sonra yalnızca bir haftalığına ücretsiz! Sakın kaçırma.

Slain: Back from Hell (Epic Games)

Slain!, Wolf Brew Games tarafından geliştirilen bir aksiyon platform video oyunu. Oyun, lansmanında olumsuz karşılandığı için oyun geliştiricilerin oyunu Slain: Back from Hell başlığı altında tekrar elden geçirmelerini ve yeniden piyasaya sürmelerini istendi. Slain: Back from Hell, profesyonel eleştirmenler tarafından daha olumlu karşılandı.

Şimdi gelelim oyunun hikayesine... Bu oyunda altı lanetli diyarı altı ölümcül derebeyinden kurtarmaya çalışan Gotik bir dünyada lanetli bir kahraman olan Bathoryn'in kaderini kontrol ediyorsun. Hem şeytani tuzakları hem de aşağılık canavarları alt etmeden önce korkunç piksel sanatındaki düşmanlarla dolu bu bozuk topraklarda savaşmak zorundasın. Bathoryn her alanın kalbinde güçlü bir düşmanla karşılaşacak, sıkı kolla kendini! Tim Burton hayranları kaçırmasın bu oyunu.

Slain: Back from Hell'i biz gayet şık bulduk. 6 Ekim'de ücretsiz, denemeye ne dersin?

Fallout 76 (Prime Gaming)

Fallout 76, Bethesda Game Studios tarafından geliştirilen ve Bethesda Softworks tarafından 2018'de yayınlanan bir çevrimiçi aksiyon rol yapma video oyunu, aynı zamanda Fallout serisinin bir bölümü ve önceki girişlerin bir ön bölümü. Fallout 76, Bethesda Game Studios'un ilk çok oyunculu oyunu olan bu oyunda oyuncular, nükleer savaşla parçalanmış açık dünyayı başkalarıyla birlikte keşfediyor. Bethesda, oyunu, önceki oyunlara göre çok oyunculu oynanışa ve daha ayrıntılı bir oyun dünyasına izin veren Creation Engine'in değiştirilmiş bir versiyonunu kullanarak geliştirdi.

Oyuncular bireysel olarak veya en fazla üç kişiden oluşan bir grupla oynayabilir. Oyunun sunucuları, oyuncu otomatik olarak bunlardan birine atanan herkese açık sunuculardır. Oyunun yalnızca halka açık sunucularla piyasaya sürülmesi beklenirken, baş yapımcı Todd Howard, oyun çıktıktan bir süre sonra özel sunucuların tanıtılması planlarını açıkladı. Bu özel sunucular, oyuncuların arkadaşlarını davet etmesine ve bireysel bir oyuncunun oyun deneyimini etkilemesini engellemek gibi oyuncuya karşı oyuncu oyununun istenmeyen yönlerinin önlenmesine izin veriyor. Oyun, Fallout 4'ün dört katı büyüklüğünde bir açık dünyaya sahip.

Oyundaki dünyamızın adı "Appalachia" ve Batı Virginia'nın bir temsili. Batı Virginia Eyaleti Meclis Binası, Greenbrier, Woodburn Circle, New River Gorge Köprüsü ve Camden Park dahil olmak üzere bölgedeki gerçek konumların rekreasyonlarını sunuyor. Oyun, Mothman ve Flatwoods canavarı gibi birçoğu Batı Virjinya folklorundan ilham alan çok sayıda yeni mutasyona uğramış canavar içeriyor. Dünyanın sonunu getiren bombaların düşmesinden 25 yıl sonra, sen ve Vault Dwellers, Fallout hikayesine eklenen bu açık dünya çok oyunculu oyununda devasa yıpranmış bir çorak araziyi keşfetmek için nükleer sonrası Amerika'ya çıkacaksın.

Hazırsan, Fallout 76 serüvenine hemen başla.

Glass Masquerade: Origins (Prime Gaming)

Gamify Ailesi, Art Deco ve 20. yüzyılın vitray zanaatkarlarından ilham alan sanatsal bir bulmaca oyunu olan Glass Masquerade'i gururla sunar... Bu oyunda interaktif bir elektronik seri olan International Times Exhibition'da dünyanın çeşitli kültürleri tarafından sergilenen saatleri ve temaları ortaya çıkarmak için gizli cam parçaları birleştirmen gerekiyor.

Glass Masquerade, Onyx Lute tarafından geliştirilen ve Digerati tarafından yayınlanan basit bir bulmaca oyunu aslında. Glass Masquerade, tüm parçaları yerine koyarak bir vitray bulmacayı tamamlamanı sağlayacak bu oyunda. Oyuncular olarak, yol boyunca doldurduğumuz her bulmaca için bir başarı elde edeceğiz. Daha önce Glass Masquerade gibi bir bulmaca oyunu serisi görmediğine eminim. Oynarken kendini vitray mozaiklerin ve saat yüzlerinin görkemine bırak.

Biz Glass Masquerade: Origins'i ilginç bulduk, sen de indir.

Need for Speed Heat (Steam)

Need for Speed Heat, Ghost Games tarafından geliştirilen ve Electronic Arts tarafından Microsoft Windows, PlayStation 4 ve Xbox One için 2019'da yayınlanan yarış video oyunu. Bir tarafta polisler, diğer tarafta yarışçılar derken gece ve gündüzün bambaşka deneyimlere sürüklediği NFS: Heat, Steam'de şu an ücretsiz! Oyun, kendi içerisinde gece ve gündüz farklı modlara sahip. Geceleri daha çok para kazanıp, yasal olmayan sokak yarışlarına dalıyorsun. Ancak bu noktada polisler peşini kolay kolay bırakmıyor, bilgin olsun! NFS: Heat’in aynı zamanda şaşılacak derecede ilginç bir hikayesi var. Hikayede Palm City yabancısı olarak başlıyorsun ve bu sürede bir grupla tanışıyor ve onların sorunlarıyla da uğraşıyorsun. Bir taraftan da tabii ki kötü polislerin pisliğini temizlemen gerekiyor. İşin zor, kolay gelsin.

Need for Speed Heat'i kütüphanene ücretsiz eklemek için tıkla. 

BONUS: World of Warships (Steam)

World of Warships, yirminci yüzyılın ilk yarısının büyük ölçekli deniz savaşları dünyasına dalan bir deniz harekat MMO oyunu. Çok çeşitli deniz devleri çağının en büyük temsilcilerinden oluşan ekipler arasında zafer kazanmak için dünyanın okyanuslarında destansı savaşlar başlatmaya hazır mısın? Savaşta zafere ulaşmak için oyuncular, çeşitli taktik kararlarda çok çeşitli stratejiler kullanmalı yalnız. Ani pusular, kurnaz kanat saldırıları, açık çatışma ve "kafaya" saldırılar, bunlara dikkat et... Kaptanlar, düşmana kesin bir darbe indirmek için ideal bir yol bulmaya çalışmalı... Artık head shot mı atarsın, topuğuna mı sıkarsın veya düşman gemisi mi bombalarsın bilemeyeceğiz.

World of Warships'teki taktik çeşitliliği, aşağıdakiler de dahil olmak üzere birçok farklı savaş gemisi sınıfının dahil edilmesinden kaynaklanmakta: uzak hava desteği sağlayabilen ve aşırı menzilde hedefleri vurabilen uçak gemileri, okyanusun uçsuz bucaksız bölgelerine güç yansıtan devasa savaş gemileri, değişen savaş alanı koşullarına hızla yanıt verebilme kabiliyetine sahip hafif ve ağır kruvazörler ve grup saldırılarında oldukça etkili olabilen gizli, çevik muhripler. Steam'de her zaman ücretsiz edinebileceğin bu oyunu şiddetle tavsiye ederiz.

Kendinde World of Warships kaptanı olacak gücü görüyorsan hemen indirmeye koş.

 

Senin için derlediğimiz haftanın ücretsiz oyunları yazısı ile birlikte her hafta ücretsiz mobil, PC ve konsol oyunlarını takip etmeyi unutma. GGWP!

KVKK AYDINLATMA METNİ ve HAKLAR

Gizlilik Kuralları, Site Kullanım Şartları ve İletişimler ile Kişisel Verilerinize İlişkin Bilgilendirme

Değerli Site Ziyaretçilerimiz, Kullanıcılarımız, Müşterilerimiz, Üyelerimiz;

Gizlilik Kurallarımız, İletişimler, Site Kullanım Şartları ve Kişisel Verilerinizin İşlenmesi ile ilgili uygulamalarımız ve Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamındaki haklarınız hususunda sizleri bilgilendirmek istemekteyiz.

Arrakis Tanıtım Organizasyon Pazarlama San. Tic Ltd. Şti’ye ait ve bağlı grup şirketlerinin temsilen kurulan www.thegamify.com .Sitemizde (mobil uygulaması dahil), ziyaretçi-üye-müşteri (bundan böyle kısaca Ziyaretçi(ler) diye anılacaktır) bilgilerinin gizliliği, kişisel verilerin (bilgilerin) korunması, saklanması, işlenmesi-kullanımı-imhası, ticari elektronik iletişimler ve diğer hususlarda, aşağıda cari esasları belirtilen Gizlilik Kuralları-Politikası ve Uygulama-Kullanım Şartları geçerlidir.

Bilgilerin Korunması

Bu sitede, ziyaretçiler tarafından verilen ve edinilen bilgilerin ve işlemlerinin güvenliği için gerekli önlemler bilgi ve işlemin mahiyetine göre Şirketimiz veya ilgili kuruluş tarafından sistemlerde ve internet altyapısında, teknolojik imkanlar ve maliyet unsurları dahilinde, uygun teknik ve idari yöntemler ile alınmıştır.

Sitemize üyelik, talep ve şikayetlerinizi iletme veya bilgi güncelleme amacıyla girdiğiniz bilgiler, diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez.

Bilgilerin Toplama Yöntemleri, İşlenme-Aktarım Amacı ve Kişisel Veri İşlemleri

Gizliliğin korunması için gereken tedbirler alınmak ve kişisel verilerin işlenmesine dair tüm yasal ilkeler ile kişisel veri saklama-imha politikalarına uygun olmak üzere; kanunen zorunlu ise veya zorunlu olmayan bazı uygulamalar için de ayrıca izni de rica edilerek; Ziyaretçilerimizin sanal işletmeleri ziyaret, varsa alışveriş ve iletişim bilgileri ile aşağıda detaylı belirtilen diğer kişisel bilgileri, Veri Sorumlusu Şirketimiz ve ortakları-iş ortakları, halefleri, servis sağlayıcıları-tedarikçileri ve belirlenecek (sosyal medya-online reklam işletmecileri dahil) diğer işlenme amacının gerektirdiği üçüncü kişiler/kuruluşlar (duruma göre veri sorumluları, işleyenler ve/veya alıcı grupları) tarafından ve arasında, gerek grup şirketlerimizden satın aldıkları veya ilgilendikleri ürün-hizmetler ile ilgili müşteri deneyimleri, tüketici hakları, müşteri/üye hizmetleri ve bunlara ilişkin ticari-mali ve hukuki sorumluluk-yükümlülüklerin gerçekleştirilmesine dair yasal nedenlerle, gerek genel ve kişiye özel ürün-hizmet ve imkanlardan yararlandırılabilmeleri için ve gerek ise her türlü ürün-hizmet tanıtımı, reklam, iletişim, promosyon, satış, pazarlama, müşteri kartı, kredi kartı ve kullanıcı/üyelik/müşteri bilgilendirmeleri, işlemleri ve uygulamaları yapılması amacıyla,

Burada belirtilen ve ayrıca kanunlarda kişisel verilerin işlenebileceği ve aktarılabileceği açıkça öngörülen hallerde, bilgilerin tarafınca alenileştirildiği durumlarda, her türlü tüketici, üyelik ve diğer sözleşmelerin kurulması veya ifasıyla doğrudan doğruya ilgili olarak sözleşme taraflarına ait kişisel verilerin işlenmesinin gerekli olduğu hallerde, keza veri sorumlusu/işleyen olarak her türlü hukuki yükümlülükleri yerine getirebilme için zorunlu durumlarda, ayrıca hakların tesisi, kullanılması veya korunması için veri işlemenin ve aktarmanın zorunlu olduğu durumlar ile temel hak ve özgürlüklerine zarar vermemek kaydıyla veri sorumlusu/işleyen olarak burada ve yasalarda öngörülmüş meşru menfaatler için veri işlemenin ve aktarmanın zorunlu/gerekli olduğu hallerde, kısmen veya tamamen otomatik olan/olmayan toplama yöntemleri ile (Ziyaretçilerin Şirketimize ve yukarıda anılan kuruluşlara sözlü/yazılı verdikleri bilgilerden, sanal mağazaları ve/veya bulundukları fiziki-sanal ortamları, mobil uygulamaları dahil olmak üzere internet sitelerini ziyaretlerinden ve içerik incelemelerinden, sosyal medya ve reklam ağı işletmecilerine ait sitelerdeki üyelik ve işlem bilgilerinden, Şirketimiz ve yukarıda anılan kuruluşlar nezdindeki (fiziki ve sanal/dijital) üye/kullanıcı ve çağrı merkezi işlemleri ile alışverişlere ve müşteri memnuniyetine dair ödeme-tahsilat-teslimat-şikayet-kampanya-anket işlemleri ve bunların yasal mali belgeleri ile diğer belgeleri-kayıtlarından, ayrıca sabit-mobil nitelikli internet ve iletişim cihazlarının ve/veya mobil uygulamaların muhtelif ortamlarda ve yerde kullanımlarında oluşan/edinilen yazılı, sözlü, görsel ve teknik verilerden) temin, devralınma, yasal azami süreler aşılmamak üzere ve bilginin mahiyetine göre işlenme amacına uygun olarak öngörülecek süre ile yurt içinde ve dışında yazılı/manyetik arşivlere kaydedilme, depolanma, saklanma, muhafaza, elde edilebilir hale getirilme, kullanılma, güncellenme, değiştirilme, birleştirilme, yeniden düzenlenme, sınıflandırılma, açıklanma, yukarıda anılan kişiler/kuruluşlar itibari ile (yurt içinde-dışına) paylaşım, aktarım, aktarılma, transfer, imha (yok edilme, silinme veya anonimleştirme) işlemleri ve kanunlara uygun sair yöntemler ile işlenebilmekte ve aktarılabilmektedir (Bundan böyle hepsini birlikte ifade etmek üzere "işlenme" veya "işlem(e)" diye anılacaktır).

Ziyaretçilerin Şirketimize, diğer grup şirketlerine, bayileri ve her türlü anlaşmalı kuruluşlarına ait etkinlikleri ile içinde yer aldıkları yapıları-siteleri ziyaretlerine ve buralardan alışverişlerine dair her türlü kişisel olan-olmayan bilgiler de (konum verileri, incelenen ürünler, etkinlikler ve etkinlik konusu ürün-tutar bilgileri dahil) cihazlarında ilgili fonksiyonlar açık ise bluetooth ve genel-özel kablosuz ağ bağlantılarından uygun teknik yöntemler ile alınabilir, yukarıdaki paragrafta belirtilen çerçevede anılan kuruluşlarca yurt içinde ve dışında işlenebilir, aktarılabilir.

Sitemizde Tanımlama Bilgisi (Çerez vb.) Uygulaması

www.thegamify.com sitemizde (mobil uygulamaları dahil tüm dijital platformlarında) muhtelif türde çerezler kullanılmaktadır. Bunlar oturum çerezleri, kalıcı çerezler, zorunlu çerezler, işlevsellik çerezleri, analiz çerezleri, ticari çerezler ve üçüncü parti çerezleri gibi tanımlama bilgileridir.

Çerezler ziyaret edilen internet sitesinin düzgün bir şekilde çalışmasını ve geliştirilmesini, kullanıcı deneyiminin kişiselleştirilmesini ve iyileştirilmesini, siteleri oturum açmadan ziyaret edebilmesini ve/veya tarafına (duruma göre internet tarayıcı ve/veya ilgili mobil uygulama kapalı olsa dahi görebileceği) ticari-sosyal amaçlı bildirimler yollanmasını ve genel olarak site kullanıcıları-ziyaretçilerine gerek ilgili sitede, gerek başkalarına ait sitelerde (sosyal medya-ağlar ve online reklam ağları dahil) genel ya da özelleştirilmiş bilgilendirmeler, reklam ve tanıtımlar sunulmasını-iletilmesini sağlamak amacıyla bilgisayarlara ve mobil cihazlara yerleştirilen küçük veri parçacıklarıdır.

Çerezler bilgisayar-cihazlarda, varsa kanuni azami süre aşılmamak kaydıyla, amaca uygun bir süre ile tutulurlar.

Sitemizi (mobil versiyonları dahil) kullanan Ziyaretçiler yukarıda belirtilen uygulamayı, keza ilgili tanımlama bilgilerinin burada, kişisel veri mevzuatında ve bu bilgilendirme metninin diğer kısımlarında çeşitli bilgileriniz için öngörülen amaçlarla ve kapsamda-şartlarda işlenmesini (bu çerçevede üçüncü kişilere aktarım-paylaşımları ve kullanmaları dahil) kabul etmiş sayılırlar.

Ziyaretçiler istedikleri her zaman cihazlarındaki program ve/veya işletim sistemi ve/veya internet tarayıcısının ayarlarından çerezleri düzenleyerek kaldırabilirler ve/veya anılan bildirimleri durdurabilirler (Bu takdirde Sitemizin/ilgili cihazın/programın arzu edildiği gibi çalışmayabileceği ve/veya bildirim içeriklerinden haberdar olunamayacağı bilinmelidir).

İletişimler

Ziyaretçilerimiz ile, yine kanunlara uygun şekilde, her türlü ürün ve hizmetlere ilişkin tanıtım, reklam, iletişim, promosyon, satış ve pazarlama amacıyla, kredi kartı ve üyelik/müşteri bilgilendirme, işlem, uygulamaları için Şirketimiz ve diğer grup Şirketlerince SMS/kısa mesaj, anlık bildirim, otomatik arama, bilgisayar, telefon, e-posta/mail, faks, (cihazınızda açık ise) her türlü bildirimler, bluetooth, diğer her türlü genel-özel kablosuz ağlar ve diğer elektronik iletişim araçları ile sosyal, ticari ve sair elektronik iletişimler yapılabilir, Ziyaretçilere ticari elektronik iletiler gönderilebilir.

İşlenen - Aktarılan Kişisel Verileriniz ve Kişisel Verilerinize Dair Kanuni Haklarınız

Değerli Ziyaretçimiz, isim, soyisim, rumuz, yaş/doğum tarihi, cinsiyet, medeni durum, evlilik tarihi, çocuk durumu, sahip olunan ulaşım aracı, yaşanılan bölge, etkinlik yaptığınız sitemize ilişkin bilgiler, etkinlik detaylarınız, varsa teslimat adresiniz, eğitim düzeyi, meslek/iş, kültürel, sanatsal, sportif, tatil vs. ilgi alanları-hobiler ve alışveriş alışkanlıkları gibi demografik üye/kullanıcı/müşteri bilgileri, özel-resmi kimlik, kimlik no. ve vergi bilgileri, fotoğraf, (güvenlik amaçlı) istek, şikayetlerinizi bildirdiğiniz yazılı, görsel kayıtları, çağrı merkezi görüşmelerimize dair ses kayıtları, kıyafet dahil her türlü ürüne ve hizmete ilişkin alışveriş alışkanlığı-tercihleri, beğenileri ve ilgili yorumları, yararlanılan/katılınan kampanya, yarışma, anket vb.leri ile içerikleri, fatura içerikleri, ödeme yöntemleri, şikayet – iade ve benzeri nedenlerle paylaştığınız şifre gibi gizli bilgiler hariç kart ve hesap bilgileri, eski ve yeni cep/ev/iş telefon/faks numaraları, mail adresleri, elektronik ticari ve sair iletişimlere yaklaşım-aksiyonlar, çeşitli amaçlarla kullanılan sabit ve mobil cihaz ad(lar)ı, türü, modeli ve kodları, tanımlama bilgileri (çerez, web tarayıcı işaretleri-bilgisi, IP, kablolu-kablosuz ağ bağlantı bilgisi vb), reklam tanıtıcısı bilgileri, sosyal medya profil ve hesap bilgileri-işlemleri ile konum verilerinizden oluşan kişisel bilgilerinizin toplanma yöntemi ve hukuki sebebi, hangi amaçla işleneceği ve kimlere hangi amaçla aktarılabileceği hususlarında tarafınıza böylece bilgi verilmesinin yanı sıra; kişisel bilgilerinizin işlenip işlenmediğini, işlenmişse buna ilişkin bilgileri, amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını, yurt içinde ve dışında aktarıldığı üçüncü kişileri öğrenme, bilme ve tüm bu hususlarda bilgi talep etme haklarına, keza eksik veya yanlış işlenmiş olmaları halinde düzeltilmesini, kanuni şartlarına ve yöntemine uygun olarak silinmesini veya yok edilmesini ve bu durumun verilerin aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme, ayrıca, bilgilerinizin otomatik sistemler ile analiz edilmesi sureti ile aleyhinize bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme ve kanuna aykırı olarak işlenmesi sebebi ile zarara uğramanız halinde giderilmesini talep etme haklarına sahip olduğunuzu, tüm bu konularda Veri Sorumlusu Şirketimiz’e başvurabileceğinizi bilgilerinize sunarız.

Yukarıdaki hususlar kişisel verilere ilişkin aydınlatma yükümlülüğümüz gereği bilgilerinize sunulmakla beraber, mevzuatın ilgili kişiden açık rıza alınmaksızın işlenmesine (aktarımlar dahil) imkan verdiği haller dışındaki her türlü kişisel veri işlemleri için izin alındığını ve izinsiz işlenme yapılmadığını bilmenizi rica ederiz.

Bu çerçevede izniniz rica edilen hallerde, söz konusu izni uygulaması varsa ilgili internet Sitemizde ve yine uygulaması varsa ( yazılı-imzalı izin ile aynı hukuki nitelik-değerde olmak üzere) dijital ortamda da verebilirsiniz. Şöyle ki; sitemizdeki ve anılan sitelerdeki kişisel veri işlem bilgilendirmelerini değerlendirmiş olarak, tablet, cep telefonu ekranlarında ya da beyan edeceğiniz cep telefonunuza kısa mesajla gönderilen linkte bilginize sunulan izin metnini incelemenizden sonra, uygun bulmuş iseniz, bilgilerinizin doğruluğunu ekranda ya da dijital ortamda teyit ettikten sonra işlemleri (prosedürüne ve tercihinize göre ekrandan ve/veya cep telefonunuzdan) yaptığınızda izin-onay işleminiz tamamlanmış olacaktır. Bunun dışında, böyle bir uygulama mevcut olanlar için geçerli olmak üzere, dilediğiniz her zaman ilgili web sitelerimize ulaşarak izin-onay işlemlerini yapabilirsiniz.

Şirketimiz ilgili mevzuat uyarınca ve kişisel veri saklama-imha politikalarında öngöreceği periyodlarda kişisel bilgileri kısmen/tamamen imha (silme, yok etme veya anonimleştirme) işlemleri yapabileceği gibi Ziyaretçiler arzu ettikleri her zaman ve hiçbir gerekçe göstermeksizin aşağıda belirtilen iletişim kanallarından Şirketimize ulaşarak ve gereken kanuni-teknik prosedürleri yerine getirerek kişisel veri işlenmelerini ve/veya taraflarına ticari elektronik iletişimleri durdurabilirler. Bu husustaki açık bildirim-taleplerine göre, kişisel veri işlemleri ve/veya belirttiği kanallar için tarafına iletişimler yasal azami süre içinde durdurulur (yasalara göre mümkün-gereken veya yükümlü olunan kişisel veri işlemeleri ve iletişimler devam eder). Ziyaretçi dilerse ayrıca, hukuken muhafazası gereken ve/veya mümkün olanlar haricindeki bilgileri, veri kayıt sisteminden silinir ya da yok edilir veya aynı amacı sağlamak üzere kimliği belirli olmayacak biçimde anonim hale getirilir. Bu hususlardaki başvuru ve talepler yasal azami süreler içinde yerine getirilecek yahut hukuki gerekçesi tarafına açıklanarak kabul edilmeyebilecektir (İlgili kanuni haklar saklıdır).

(Bilgisayar ve diğer cihazlarınızdaki çerezler ve bildirimlere ilişkin bilgilendirmeler, bunları düzenlemek için yapabileceğiniz işlemler yukarıda belirtilmiştir).

Üçüncü Kişilere Ait Siteler-Dijital Platformlar ve Uygulamalar

Sitemizden (mobil versiyonları dahil) ulaşılan diğer sitelerde kendilerine ait gizlilik-güvenlik politikaları, kullanım, iletişim ve kişisel veri işlenme şartları geçerlidir; reklam, banner, içerik görmek veya başka herhangi bir amaç ile ulaşılan web sitelerinden bilgi kullanımları, keza sitelerin (ve sair dijital platformların) etik ilkeleri, gizlilik-güvenlik prensipleri, kişisel veri saklama ve imha politikaları, servis kalitesi, kullanım şartları, çerezleri-web işaretçileri ve benzerleri, bildirimleri-önerileri ve diğer uygulamaları sebebi ile oluşabilecek ihtilaf, maddi-manevi zarar ve kayıplardan Şirketimiz sorumlu değildir.

Sorumluluk

Ziyaretçilerin Sitemizden veya Sitemizde link verilen diğer sitelerden / mobil uygulamalardan / her türlü bildirimlerden ve Şirketimize ait diğer birim-mecralardan edindikleri bilgiler, taraflarına elektronik iletişimi yapılan bilgilendirme, tanıtım ve reklamlar, keza her türlü öneriler çerçevesinde aldıkları kararlardan, bunlara göre yaptıkları her türlü işlem ve uygulama ile sonuçlarından Ziyaretçiler sorumludurlar.

Herhangi bir Sitemiz Ziyaretçisinin hukuki/fiili ehliyet durumunu bilemeyeceğimizden, çocukların ve diğer reşit olmayan kişilerin kullanımları, bilgileri ve bunların işlenme-işlemleri hususunda sorumluluk kanuni temsilcilerine ait olup kişisel verilerine (ve duruma göre keza iletişimlere) ilişkin haklarını da kanuni temsilcileri marifetiyle kullanabilirler.

Site İçeriği Üzerinde Haklar

Sitemizdeki her türlü bilgi ve içerik ile bunların düzenlenmesi, revizyonu ve kısmen/tamamen kullanımı konusunda; Şirketimizin anlaşmasına göre diğer üçüncü şahıslara ait olanlar hariç; tüm fikri-sınai haklar ve mülkiyet hakları Şirketimize aittir.

Değişiklikler

Şirketimiz gizlilik, kişisel veri saklama-kullanım ve imha politikası ve Site kullanım şartları gibi konularda, keza sunacağı ürün, hizmet ve fırsatlarda, kampanya vb. durumlarda gerekli görebileceği her türlü değişikliği yapma hakkını saklı tutar; bu değişiklikler Şirketimizce internet sitemizden veya diğer uygun yöntemler ile duyurulduğu andan itibaren geçerli olur.

Tüm bu konularda ek bilgi istemlerinizi, her türlü talep ve şikayetlerinizi aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşarak Şirketimize bildirebilirsiniz. İlgili talebin yasalar gereği belirli bir prosedürde yapılması gereken hallerde söz konusu prosedüre uyulması gerekir.

Şirket : Arrakis Tanıtım Organizasyon Pazarlama San. Tic Ltd. Şti

Bağlı Grup Şirketler :

Adres : Altunizade Mah. Sırmaperde Sok. No:25 Üsküdar / İstanbul

Telefon : +90 216 457 0073

İnternet Adresi : www.thegamify.com