Ücretsiz Oyunlar Ücretsiz PC Oyunları Ücretsiz Konsol Oyunları Ücretsiz Mobil Oyunlar

Haftanın Ücretsiz Oyunları: 26 Eylül - 2 Ekim

26 Eylül - 2 Ekim haftasındaki ücretsiz oyunlar hangileri diye merak ediyorsanız yanıtın burada olduğunu söyleyebiliriz. 6 adet oyun sizi bekliyor.

Geçtiğimiz hafta ücretsiz elde edebileceğiniz müthiş oyunlara yer verdiğimiz Haftanın Ücretsiz Oyunları başlığımızda bu hafta başka müthiş oyunları derledik. Her türden oyunun olduğu, Runbow ile başlayan listemiz Double Kick Heroes ile son buluyor. Toplamda 6 ücretsiz oyunu incelemek, indirmek ve hepsinin tadını çıkarmak için okumaya devam et. 

1- Runbow (Epic Games)

9 oyuncu ile oynanan çılgın atmosferini keşfetmen için Runbox, 29 Eylül'den 6 Ekim'e kadar Epic Games'te ücretsiz! Yerel ve çevrimiçi 9 oyuncuya kadar tonlarca rekabetçi mod ve devasa tek oyunculu macera ile Runbow, beklediğin renk tabanlı platform oyununu sana başarıyla sunuyor. Orijinal olarak Wii U için yapılmış ve daha sonra PC, New Nintendo 3DS, Xbox One, PlayStation 4 ve Nintendo Switch'e taşınan Runbow, oyuncuların her seviyenin sonunda kupaya ilk ulaşan olmayı hedeflediği çok oyunculu bir platform oyununu önümüze seriyor.

Bu yarışta oyuncular, düşmanları yenmek veya zıplarken ekstra erişim elde etmek için saldırılar yapmanın yanı sıra çift zıplama yapabilirler. Bu oyunda her seviyenin arka planı, sürekli olarak bir renk döngüsü arasında değişiyor ve blokajlar ve sivri uçlar gibi arka planla aynı renkteki engellerin kaybolmasına neden oluyor. Bu oyunun şöyle bir güzelliği de var, oyun dokuz oyuncuya kadar desteklenebilir. Oyun, başarılar, zamana karşı denemeler, "Bowhemoth'ta Ustalaş" adlı özel bir mod ve daha pek çok özelliği destekliyor. Ayrıca karakter özelleştirmenin yanı sıra "King of the Hill" ve "Arena" gibi yarış odaklı olmayan diğer modlar da var.

Runbow'u bi' oyna, biz seveceğini düşündük.

2- The Drone Racing League Simulator (Epic Games)

DRL Simulator, başarılı bir FPV yarış oyunu ve simülatörü. DRL Simulator, oyunculara yüksek yoğunluklu drone yarışları da dahil olmak üzere sağlam, gelişen bir özellik seti sunuyor. DRL'nin gerçek dünya pilotlarının yarıştığı ve her sezon daha fazla eklenen pistleri bir araya getiriyor. Şöyle de bir not geçelim, DRL'nin özel drone'u Racer4'ü uçurabileceğiniz tek yer burası! Oldukça keyifli olan bu oyun 26 Eylül'den sonra bir haftalığına Epic Store'da ücretsiz!

En hızlı dronların kokpitinde uçmayı tecrübe ettiğin bu oyunda oyuncuların drone yarış yeteneklerinin sınırları zorlanacak ve oyuncular gerçek hayatta uçmaya hazırlanacak. Uçak biletleri malum, kafamıza estiği gibi diyar diyar gezemiyoruz. Bu açıdan bu oyun sana müthiş bir olanak sağlıyor. Efsanevi yerleri ve yeni dünyaları keşfederken çok eğleneceksin bence. Arkadaşlarınla bitiş çizgisine kadar savaşırken uçağını mahvetmemen lazım yalnız. Uçak senin kaptan, takıl kafana göre. Bu oyunda ustalaştıktan sonra Drone Yarış Ligi'nde profesyonel bir pilot olma şansı için yarışabilirsin.

The Drone Racing League Simulator her kütüphanede mutlaka olmalı.

3- Paladins (Epic Games)

Ücretsiz oynanabilen bir çevrimiçi kahraman nişancı oyunu olan Paladins: Champions of the Realm, Hi-Rez'in dahili bir stüdyosu olan Evil Mojo tarafından geliştirildi ve 2018'de Microsoft Windows, PlayStation 4 ve Xbox One için piyasaya sürüldü, ardından 2018'de yayınlanan bir Nintendo Switch sürümü geldi.

Paladins, savaş temelli hedefler için yarışan, her biri beş oyuncudan oluşan iki gruba odaklanan, takım tabanlı oldukça eğlenceli bir birinci şahıs nişancı oyunu. Oyun, her oyuncunun aynı takımda tekrarlanamayacak ve maçta değiştirilemeyecek bir şampiyon seçtiği renkli bilim kurgu fantezi haritalarında geçiyor. Bu oyunda her şampiyonun kendi silahları, becerileri ve dövüş stili var; ek olarak, her oyuncu bir kart ve cilt sisteminden geliştirilebilir ve kişiselleştirilebilir. Avatarlar ve oyuncunun profilini simgeleyen özelleştirilebilir kenarlıklar ve bir şampiyonla 30. ustalık seviyesine ulaştığında verilen unvanlar sağ olsun, bu oyunda herkes kendi özgün tarzını yaratabilir.

Şey dediğini duyar gibiyim, "E bu oyun Overwatch'un aynısı?" Yok, vallahi değil. Overwatch'un stilini yansıtmak için bazı estetik ve oynanış öğelerinde ince ayar yapılmış olsa da, Paladins'in doğrudan bir soygun olarak tasarlanması pek olası değil. İki oyun arasında, her oyunun oynanışına, karakterlerine ve oyun modlarına girdikçe daha belirgin hale gelecek pek çok fark var. Epic Games'ten her zaman ücretsiz edinebileceğin bu oyunu şiddetle tavsiye ediyorum. 

Paladins'e koş ve kap!

4- Century: Age of Ashes (Epic Games)

Century: Age of Ashes, oynaması her zaman ücretsiz olan, çok oyunculu bir ejderha savaş oyunu. Bu oyunda bazı hedeflerin var; büyüyen bir sınıf ve ejderha kadrosunda ustalaşmak, yoğun arena savaşlarında rekabet etmek ve hızlı tempolu hava savaşlarında gökyüzüne hükmetmek gibi. Century: Age of Ashes, Playwing Bordeaux tarafından geliştirilen ve yayınlanan, 2021'de Microsoft Windows için ve 2022'de Xbox Series X/S için piyasaya sürülen çok keyifli bir hava muharebe video oyunu bizce.
Karanlık bir fantezi dünyasında geçen Century: Age of Ashes, oyuncunun ejderhalara binip onlarla savaşabileceği bir üçüncü şahıs çok oyunculu arena savaşı sunuyor kitlesine. Oyunda, oyuncular her oyundan önce her biri benzersiz tasarım, yetenek ve kişiselleştirmeye sahip sınıflar arasından bir seçim yapmak zorunda: Marauder, Windguard, Phantom ve şimdi yeni güncelleme ile Stormraiser! Oyun şu anda üç oyun modu içeriyor: Gates of Fire, Carnage ve Spoils of War. Spoils of War, 2021'de duyurulan yeni bir oyun modu oldu tabi. Üstüne üstlük bir de 3'e karşı 3 oyun modu da mevcut. Ee daha napsınlar?
Oyun sırasında oyuncular haritalar arasında uçabilir, Fireball, Dragonbreath veya her sınıfa özgü farklı beceriler kullanarak düşman ekibini vurabilir ve düşman saldırılarını atlatabilir. Epic Games'ten her zaman ücretsiz edinebileceğin bu oyunu ben bi' tavsiye ediyorum.
Century: Age of Ashes'i oynamayı mutlaka dene.

5- Gods Will Fall (Xbox One)

Tanrıların insanlık üzerindeki eziyetli yönetimi binlerce yıldır devam ediyor. Zulüm ve ıstırap üzerine eğilmiş, her erkek, kadın ve çocuktan adanan bir bağlılık yemini ile kör tapınma ile hizmet edilmesini talep ediliyor. Tanrıların iradesine boyun eğmeyenleri ise yavaş ve acımasız bir ölüm bekliyor. Tanrıların saltanatının gaddarlığına çok uzun süre katlanmak zorunda kalan, kılıç kuşanabilen her erkek ve kadın, hayatta kalan 8 Kelt klanını oluşturmaya ve orada yaşayan korkunç canavar ve minyon lejyonlarını ele geçirmeye çağıracak. Peki senin gibi bir yiğit çıkıp bu zulme dur demeyecek mi, bu insancıklara yardım etmeyecek mi? Halkın hürriyeti için yardımına ihtiyacı var. Unutma ki, Gods Will Fall, tüm oyun modlarını destekleyen ve veri bulutundan tasarruf sağlayan, Nintendo Switch için tek oyunculu bir oyun. Gods Will Fall, 30 Eylül'e kadar Xbox One oyuncuları için ücretsiz!

Ee, Gods Will Fall'u indirmeye koydun mu?

6- Double Kick Heroes (Xbox One)

Double Kick Heroes, Headbang Club tarafından geliştirilen, ritim oyunu ile vurma mekaniğini birleştiren ve üç adede kadar müzik aleti içeren 2D bir video oyunu. 2020'de birden fazla platform için piyasaya sürüldü. Peki, sana bu oyunda çok güçlü ucubelerle savaşarak cehenneme giden otoyolda hayatta kalmalısın desek? Dur kafan karıştıysa anlatayım... 

Hikayesi, bir Cadillac otomobilinde kıyamet sonrası canavarların istila ettiği bir dünyayı dolaşan bir grup heavy metal müzisyenini takip ediyor. Oyuncuların yegane amacı oyunun çift vuruşlu davul vuruşuyla iç içe olan ateş etme mekaniği aracılığıyla peşinde koşan düşmanları püskürtmek. Bu da bağlı ateşli silahları tetiklemek için bir müzik parçasının ritmine göre zamanlanmış bir kumanda veya klavye üzerindeki düğmelere basmayı içeriyor. Oyuncular engellerden kaçmak için arabayı manevra yapabilir veya düşmanlara alan etkisi hasarı vermek için el bombaları fırlatabilir. Oyuncuların karşılaştığı düşmanlar arasında zombiler, mutant askerler, antropomorfik köpekbalıkları, dinozorlar ve Mad Max tarzı yol çeteleri bulunur. Dedik sana, tam bir freak show.

Double Kick Heroes'daki her seviye, tam olarak öne çıkan parkur kadar süren bir otoyol şeklini alır. Double Kick Heroes, diğer oyunlardan ve gruplardan dokuz konuk şarkıya ek olarak, lansman sırasında müzisyen Elmobo tarafından bestelenen 30'a kadar parçaya sahip. Alternatif olarak, ödeme yapanlar, oyuna müzik aktararak ücretsiz bir seviye düzenleyici kullanarak seviyeleri özelleştirebilir veya seviyeler için sıfırdan not çizelgeleri oluşturup tasarlayabilir. Bu weirdo oyun 16 Eylül'den 15 Ekim'e kadar Xbox One'da ücretsiz.

Hep aynı tarz oyundan sıkıldım diyenlere Double Kick Heroes'u şiddetle öneriyorum.

KVKK AYDINLATMA METNİ ve HAKLAR

Gizlilik Kuralları, Site Kullanım Şartları ve İletişimler ile Kişisel Verilerinize İlişkin Bilgilendirme

Değerli Site Ziyaretçilerimiz, Kullanıcılarımız, Müşterilerimiz, Üyelerimiz;

Gizlilik Kurallarımız, İletişimler, Site Kullanım Şartları ve Kişisel Verilerinizin İşlenmesi ile ilgili uygulamalarımız ve Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamındaki haklarınız hususunda sizleri bilgilendirmek istemekteyiz.

Arrakis Tanıtım Organizasyon Pazarlama San. Tic Ltd. Şti’ye ait ve bağlı grup şirketlerinin temsilen kurulan www.thegamify.com .Sitemizde (mobil uygulaması dahil), ziyaretçi-üye-müşteri (bundan böyle kısaca Ziyaretçi(ler) diye anılacaktır) bilgilerinin gizliliği, kişisel verilerin (bilgilerin) korunması, saklanması, işlenmesi-kullanımı-imhası, ticari elektronik iletişimler ve diğer hususlarda, aşağıda cari esasları belirtilen Gizlilik Kuralları-Politikası ve Uygulama-Kullanım Şartları geçerlidir.

Bilgilerin Korunması

Bu sitede, ziyaretçiler tarafından verilen ve edinilen bilgilerin ve işlemlerinin güvenliği için gerekli önlemler bilgi ve işlemin mahiyetine göre Şirketimiz veya ilgili kuruluş tarafından sistemlerde ve internet altyapısında, teknolojik imkanlar ve maliyet unsurları dahilinde, uygun teknik ve idari yöntemler ile alınmıştır.

Sitemize üyelik, talep ve şikayetlerinizi iletme veya bilgi güncelleme amacıyla girdiğiniz bilgiler, diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez.

Bilgilerin Toplama Yöntemleri, İşlenme-Aktarım Amacı ve Kişisel Veri İşlemleri

Gizliliğin korunması için gereken tedbirler alınmak ve kişisel verilerin işlenmesine dair tüm yasal ilkeler ile kişisel veri saklama-imha politikalarına uygun olmak üzere; kanunen zorunlu ise veya zorunlu olmayan bazı uygulamalar için de ayrıca izni de rica edilerek; Ziyaretçilerimizin sanal işletmeleri ziyaret, varsa alışveriş ve iletişim bilgileri ile aşağıda detaylı belirtilen diğer kişisel bilgileri, Veri Sorumlusu Şirketimiz ve ortakları-iş ortakları, halefleri, servis sağlayıcıları-tedarikçileri ve belirlenecek (sosyal medya-online reklam işletmecileri dahil) diğer işlenme amacının gerektirdiği üçüncü kişiler/kuruluşlar (duruma göre veri sorumluları, işleyenler ve/veya alıcı grupları) tarafından ve arasında, gerek grup şirketlerimizden satın aldıkları veya ilgilendikleri ürün-hizmetler ile ilgili müşteri deneyimleri, tüketici hakları, müşteri/üye hizmetleri ve bunlara ilişkin ticari-mali ve hukuki sorumluluk-yükümlülüklerin gerçekleştirilmesine dair yasal nedenlerle, gerek genel ve kişiye özel ürün-hizmet ve imkanlardan yararlandırılabilmeleri için ve gerek ise her türlü ürün-hizmet tanıtımı, reklam, iletişim, promosyon, satış, pazarlama, müşteri kartı, kredi kartı ve kullanıcı/üyelik/müşteri bilgilendirmeleri, işlemleri ve uygulamaları yapılması amacıyla,

Burada belirtilen ve ayrıca kanunlarda kişisel verilerin işlenebileceği ve aktarılabileceği açıkça öngörülen hallerde, bilgilerin tarafınca alenileştirildiği durumlarda, her türlü tüketici, üyelik ve diğer sözleşmelerin kurulması veya ifasıyla doğrudan doğruya ilgili olarak sözleşme taraflarına ait kişisel verilerin işlenmesinin gerekli olduğu hallerde, keza veri sorumlusu/işleyen olarak her türlü hukuki yükümlülükleri yerine getirebilme için zorunlu durumlarda, ayrıca hakların tesisi, kullanılması veya korunması için veri işlemenin ve aktarmanın zorunlu olduğu durumlar ile temel hak ve özgürlüklerine zarar vermemek kaydıyla veri sorumlusu/işleyen olarak burada ve yasalarda öngörülmüş meşru menfaatler için veri işlemenin ve aktarmanın zorunlu/gerekli olduğu hallerde, kısmen veya tamamen otomatik olan/olmayan toplama yöntemleri ile (Ziyaretçilerin Şirketimize ve yukarıda anılan kuruluşlara sözlü/yazılı verdikleri bilgilerden, sanal mağazaları ve/veya bulundukları fiziki-sanal ortamları, mobil uygulamaları dahil olmak üzere internet sitelerini ziyaretlerinden ve içerik incelemelerinden, sosyal medya ve reklam ağı işletmecilerine ait sitelerdeki üyelik ve işlem bilgilerinden, Şirketimiz ve yukarıda anılan kuruluşlar nezdindeki (fiziki ve sanal/dijital) üye/kullanıcı ve çağrı merkezi işlemleri ile alışverişlere ve müşteri memnuniyetine dair ödeme-tahsilat-teslimat-şikayet-kampanya-anket işlemleri ve bunların yasal mali belgeleri ile diğer belgeleri-kayıtlarından, ayrıca sabit-mobil nitelikli internet ve iletişim cihazlarının ve/veya mobil uygulamaların muhtelif ortamlarda ve yerde kullanımlarında oluşan/edinilen yazılı, sözlü, görsel ve teknik verilerden) temin, devralınma, yasal azami süreler aşılmamak üzere ve bilginin mahiyetine göre işlenme amacına uygun olarak öngörülecek süre ile yurt içinde ve dışında yazılı/manyetik arşivlere kaydedilme, depolanma, saklanma, muhafaza, elde edilebilir hale getirilme, kullanılma, güncellenme, değiştirilme, birleştirilme, yeniden düzenlenme, sınıflandırılma, açıklanma, yukarıda anılan kişiler/kuruluşlar itibari ile (yurt içinde-dışına) paylaşım, aktarım, aktarılma, transfer, imha (yok edilme, silinme veya anonimleştirme) işlemleri ve kanunlara uygun sair yöntemler ile işlenebilmekte ve aktarılabilmektedir (Bundan böyle hepsini birlikte ifade etmek üzere "işlenme" veya "işlem(e)" diye anılacaktır).

Ziyaretçilerin Şirketimize, diğer grup şirketlerine, bayileri ve her türlü anlaşmalı kuruluşlarına ait etkinlikleri ile içinde yer aldıkları yapıları-siteleri ziyaretlerine ve buralardan alışverişlerine dair her türlü kişisel olan-olmayan bilgiler de (konum verileri, incelenen ürünler, etkinlikler ve etkinlik konusu ürün-tutar bilgileri dahil) cihazlarında ilgili fonksiyonlar açık ise bluetooth ve genel-özel kablosuz ağ bağlantılarından uygun teknik yöntemler ile alınabilir, yukarıdaki paragrafta belirtilen çerçevede anılan kuruluşlarca yurt içinde ve dışında işlenebilir, aktarılabilir.

Sitemizde Tanımlama Bilgisi (Çerez vb.) Uygulaması

www.thegamify.com sitemizde (mobil uygulamaları dahil tüm dijital platformlarında) muhtelif türde çerezler kullanılmaktadır. Bunlar oturum çerezleri, kalıcı çerezler, zorunlu çerezler, işlevsellik çerezleri, analiz çerezleri, ticari çerezler ve üçüncü parti çerezleri gibi tanımlama bilgileridir.

Çerezler ziyaret edilen internet sitesinin düzgün bir şekilde çalışmasını ve geliştirilmesini, kullanıcı deneyiminin kişiselleştirilmesini ve iyileştirilmesini, siteleri oturum açmadan ziyaret edebilmesini ve/veya tarafına (duruma göre internet tarayıcı ve/veya ilgili mobil uygulama kapalı olsa dahi görebileceği) ticari-sosyal amaçlı bildirimler yollanmasını ve genel olarak site kullanıcıları-ziyaretçilerine gerek ilgili sitede, gerek başkalarına ait sitelerde (sosyal medya-ağlar ve online reklam ağları dahil) genel ya da özelleştirilmiş bilgilendirmeler, reklam ve tanıtımlar sunulmasını-iletilmesini sağlamak amacıyla bilgisayarlara ve mobil cihazlara yerleştirilen küçük veri parçacıklarıdır.

Çerezler bilgisayar-cihazlarda, varsa kanuni azami süre aşılmamak kaydıyla, amaca uygun bir süre ile tutulurlar.

Sitemizi (mobil versiyonları dahil) kullanan Ziyaretçiler yukarıda belirtilen uygulamayı, keza ilgili tanımlama bilgilerinin burada, kişisel veri mevzuatında ve bu bilgilendirme metninin diğer kısımlarında çeşitli bilgileriniz için öngörülen amaçlarla ve kapsamda-şartlarda işlenmesini (bu çerçevede üçüncü kişilere aktarım-paylaşımları ve kullanmaları dahil) kabul etmiş sayılırlar.

Ziyaretçiler istedikleri her zaman cihazlarındaki program ve/veya işletim sistemi ve/veya internet tarayıcısının ayarlarından çerezleri düzenleyerek kaldırabilirler ve/veya anılan bildirimleri durdurabilirler (Bu takdirde Sitemizin/ilgili cihazın/programın arzu edildiği gibi çalışmayabileceği ve/veya bildirim içeriklerinden haberdar olunamayacağı bilinmelidir).

İletişimler

Ziyaretçilerimiz ile, yine kanunlara uygun şekilde, her türlü ürün ve hizmetlere ilişkin tanıtım, reklam, iletişim, promosyon, satış ve pazarlama amacıyla, kredi kartı ve üyelik/müşteri bilgilendirme, işlem, uygulamaları için Şirketimiz ve diğer grup Şirketlerince SMS/kısa mesaj, anlık bildirim, otomatik arama, bilgisayar, telefon, e-posta/mail, faks, (cihazınızda açık ise) her türlü bildirimler, bluetooth, diğer her türlü genel-özel kablosuz ağlar ve diğer elektronik iletişim araçları ile sosyal, ticari ve sair elektronik iletişimler yapılabilir, Ziyaretçilere ticari elektronik iletiler gönderilebilir.

İşlenen - Aktarılan Kişisel Verileriniz ve Kişisel Verilerinize Dair Kanuni Haklarınız

Değerli Ziyaretçimiz, isim, soyisim, rumuz, yaş/doğum tarihi, cinsiyet, medeni durum, evlilik tarihi, çocuk durumu, sahip olunan ulaşım aracı, yaşanılan bölge, etkinlik yaptığınız sitemize ilişkin bilgiler, etkinlik detaylarınız, varsa teslimat adresiniz, eğitim düzeyi, meslek/iş, kültürel, sanatsal, sportif, tatil vs. ilgi alanları-hobiler ve alışveriş alışkanlıkları gibi demografik üye/kullanıcı/müşteri bilgileri, özel-resmi kimlik, kimlik no. ve vergi bilgileri, fotoğraf, (güvenlik amaçlı) istek, şikayetlerinizi bildirdiğiniz yazılı, görsel kayıtları, çağrı merkezi görüşmelerimize dair ses kayıtları, kıyafet dahil her türlü ürüne ve hizmete ilişkin alışveriş alışkanlığı-tercihleri, beğenileri ve ilgili yorumları, yararlanılan/katılınan kampanya, yarışma, anket vb.leri ile içerikleri, fatura içerikleri, ödeme yöntemleri, şikayet – iade ve benzeri nedenlerle paylaştığınız şifre gibi gizli bilgiler hariç kart ve hesap bilgileri, eski ve yeni cep/ev/iş telefon/faks numaraları, mail adresleri, elektronik ticari ve sair iletişimlere yaklaşım-aksiyonlar, çeşitli amaçlarla kullanılan sabit ve mobil cihaz ad(lar)ı, türü, modeli ve kodları, tanımlama bilgileri (çerez, web tarayıcı işaretleri-bilgisi, IP, kablolu-kablosuz ağ bağlantı bilgisi vb), reklam tanıtıcısı bilgileri, sosyal medya profil ve hesap bilgileri-işlemleri ile konum verilerinizden oluşan kişisel bilgilerinizin toplanma yöntemi ve hukuki sebebi, hangi amaçla işleneceği ve kimlere hangi amaçla aktarılabileceği hususlarında tarafınıza böylece bilgi verilmesinin yanı sıra; kişisel bilgilerinizin işlenip işlenmediğini, işlenmişse buna ilişkin bilgileri, amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını, yurt içinde ve dışında aktarıldığı üçüncü kişileri öğrenme, bilme ve tüm bu hususlarda bilgi talep etme haklarına, keza eksik veya yanlış işlenmiş olmaları halinde düzeltilmesini, kanuni şartlarına ve yöntemine uygun olarak silinmesini veya yok edilmesini ve bu durumun verilerin aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme, ayrıca, bilgilerinizin otomatik sistemler ile analiz edilmesi sureti ile aleyhinize bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme ve kanuna aykırı olarak işlenmesi sebebi ile zarara uğramanız halinde giderilmesini talep etme haklarına sahip olduğunuzu, tüm bu konularda Veri Sorumlusu Şirketimiz’e başvurabileceğinizi bilgilerinize sunarız.

Yukarıdaki hususlar kişisel verilere ilişkin aydınlatma yükümlülüğümüz gereği bilgilerinize sunulmakla beraber, mevzuatın ilgili kişiden açık rıza alınmaksızın işlenmesine (aktarımlar dahil) imkan verdiği haller dışındaki her türlü kişisel veri işlemleri için izin alındığını ve izinsiz işlenme yapılmadığını bilmenizi rica ederiz.

Bu çerçevede izniniz rica edilen hallerde, söz konusu izni uygulaması varsa ilgili internet Sitemizde ve yine uygulaması varsa ( yazılı-imzalı izin ile aynı hukuki nitelik-değerde olmak üzere) dijital ortamda da verebilirsiniz. Şöyle ki; sitemizdeki ve anılan sitelerdeki kişisel veri işlem bilgilendirmelerini değerlendirmiş olarak, tablet, cep telefonu ekranlarında ya da beyan edeceğiniz cep telefonunuza kısa mesajla gönderilen linkte bilginize sunulan izin metnini incelemenizden sonra, uygun bulmuş iseniz, bilgilerinizin doğruluğunu ekranda ya da dijital ortamda teyit ettikten sonra işlemleri (prosedürüne ve tercihinize göre ekrandan ve/veya cep telefonunuzdan) yaptığınızda izin-onay işleminiz tamamlanmış olacaktır. Bunun dışında, böyle bir uygulama mevcut olanlar için geçerli olmak üzere, dilediğiniz her zaman ilgili web sitelerimize ulaşarak izin-onay işlemlerini yapabilirsiniz.

Şirketimiz ilgili mevzuat uyarınca ve kişisel veri saklama-imha politikalarında öngöreceği periyodlarda kişisel bilgileri kısmen/tamamen imha (silme, yok etme veya anonimleştirme) işlemleri yapabileceği gibi Ziyaretçiler arzu ettikleri her zaman ve hiçbir gerekçe göstermeksizin aşağıda belirtilen iletişim kanallarından Şirketimize ulaşarak ve gereken kanuni-teknik prosedürleri yerine getirerek kişisel veri işlenmelerini ve/veya taraflarına ticari elektronik iletişimleri durdurabilirler. Bu husustaki açık bildirim-taleplerine göre, kişisel veri işlemleri ve/veya belirttiği kanallar için tarafına iletişimler yasal azami süre içinde durdurulur (yasalara göre mümkün-gereken veya yükümlü olunan kişisel veri işlemeleri ve iletişimler devam eder). Ziyaretçi dilerse ayrıca, hukuken muhafazası gereken ve/veya mümkün olanlar haricindeki bilgileri, veri kayıt sisteminden silinir ya da yok edilir veya aynı amacı sağlamak üzere kimliği belirli olmayacak biçimde anonim hale getirilir. Bu hususlardaki başvuru ve talepler yasal azami süreler içinde yerine getirilecek yahut hukuki gerekçesi tarafına açıklanarak kabul edilmeyebilecektir (İlgili kanuni haklar saklıdır).

(Bilgisayar ve diğer cihazlarınızdaki çerezler ve bildirimlere ilişkin bilgilendirmeler, bunları düzenlemek için yapabileceğiniz işlemler yukarıda belirtilmiştir).

Üçüncü Kişilere Ait Siteler-Dijital Platformlar ve Uygulamalar

Sitemizden (mobil versiyonları dahil) ulaşılan diğer sitelerde kendilerine ait gizlilik-güvenlik politikaları, kullanım, iletişim ve kişisel veri işlenme şartları geçerlidir; reklam, banner, içerik görmek veya başka herhangi bir amaç ile ulaşılan web sitelerinden bilgi kullanımları, keza sitelerin (ve sair dijital platformların) etik ilkeleri, gizlilik-güvenlik prensipleri, kişisel veri saklama ve imha politikaları, servis kalitesi, kullanım şartları, çerezleri-web işaretçileri ve benzerleri, bildirimleri-önerileri ve diğer uygulamaları sebebi ile oluşabilecek ihtilaf, maddi-manevi zarar ve kayıplardan Şirketimiz sorumlu değildir.

Sorumluluk

Ziyaretçilerin Sitemizden veya Sitemizde link verilen diğer sitelerden / mobil uygulamalardan / her türlü bildirimlerden ve Şirketimize ait diğer birim-mecralardan edindikleri bilgiler, taraflarına elektronik iletişimi yapılan bilgilendirme, tanıtım ve reklamlar, keza her türlü öneriler çerçevesinde aldıkları kararlardan, bunlara göre yaptıkları her türlü işlem ve uygulama ile sonuçlarından Ziyaretçiler sorumludurlar.

Herhangi bir Sitemiz Ziyaretçisinin hukuki/fiili ehliyet durumunu bilemeyeceğimizden, çocukların ve diğer reşit olmayan kişilerin kullanımları, bilgileri ve bunların işlenme-işlemleri hususunda sorumluluk kanuni temsilcilerine ait olup kişisel verilerine (ve duruma göre keza iletişimlere) ilişkin haklarını da kanuni temsilcileri marifetiyle kullanabilirler.

Site İçeriği Üzerinde Haklar

Sitemizdeki her türlü bilgi ve içerik ile bunların düzenlenmesi, revizyonu ve kısmen/tamamen kullanımı konusunda; Şirketimizin anlaşmasına göre diğer üçüncü şahıslara ait olanlar hariç; tüm fikri-sınai haklar ve mülkiyet hakları Şirketimize aittir.

Değişiklikler

Şirketimiz gizlilik, kişisel veri saklama-kullanım ve imha politikası ve Site kullanım şartları gibi konularda, keza sunacağı ürün, hizmet ve fırsatlarda, kampanya vb. durumlarda gerekli görebileceği her türlü değişikliği yapma hakkını saklı tutar; bu değişiklikler Şirketimizce internet sitemizden veya diğer uygun yöntemler ile duyurulduğu andan itibaren geçerli olur.

Tüm bu konularda ek bilgi istemlerinizi, her türlü talep ve şikayetlerinizi aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşarak Şirketimize bildirebilirsiniz. İlgili talebin yasalar gereği belirli bir prosedürde yapılması gereken hallerde söz konusu prosedüre uyulması gerekir.

Şirket : Arrakis Tanıtım Organizasyon Pazarlama San. Tic Ltd. Şti

Bağlı Grup Şirketler :

Adres : Altunizade Mah. Sırmaperde Sok. No:25 Üsküdar / İstanbul

Telefon : +90 216 457 0073

İnternet Adresi : www.thegamify.com