Tom Clancy's Splinter Cell Pandora Tomorrow

Tom Clancy's Splinter Cell Pandora Tomorrow, Ubisoft Shanghai ve Ubisoft Milan tarafından geliştirilen ve yayınlanan 2004 tarihli gizlenme video oyunudur.

Yazar Tom Clancy tarafından desteklenen Splinter Cell serisinin ikinci oyunudur. Oyun, Ulusal Güvenlik Teşkilatı'nın (NSA) "Third Echelon" adlı gizli operasyon şubesinde çalışan bir ajan olan Sam Fisher'ın gizli faaliyetlerini ele almaya devam eder.

Michael Ironside, Sam Fisher'ı seslendirmek için geri dönerken, Dennis Haysbert, Fisher'ın patronu Irving Lambert karakterini seslendiriyor ve bu, Don Jordan tarafından seslendirilmediği tek sefer oluyor. Lalo Schifrin oyun için tema müziği sağlıyor.

Pandora Tomorrow, piyasaya sürüldüğünde çok olumlu eleştiriler aldı, eleştirmenler bunu güçlü bir devam filmi olarak nitelendirdi ve serinin temelini oluşturacak olan çok oyunculu bileşenine övgüde bulundu. Eylül 2011'de PlayStation 3'te yeniden düzenlenmiş bir yüksek tanımlı sürüm yayınlandı ve Haziran 2019'da geriye dönük uyumluluk yoluyla Xbox One için bir Xbox sürümü kullanıma sunuldu.

Tom Clancy's Splinter Cell Ödülleri Pandora Tomorrow Hikayesi

Mart 2006'da Amerika Birleşik Devletleri, Doğu Timor ordusunu ayrılıkçılık karşıtı Endonezyalı gerilla milislerine karşı mücadelelerinde eğitmek için bağımsızlığını yeni kazanan Doğu Timor'da bir askeri varlık kurar. Bu milislerin başında, karizmatik Suhadi Sadono liderliğindeki Darah Dan Doa ​​gelmektedir.

Bir zamanlar bölgede komünizmle savaşmak için CIA tarafından eğitilen Sadono, ABD'nin Doğu Timor'a verdiği desteğe ve onun Endonezya egemenliğine sözde müdahalesine içerlemeye başlar. Sadono, Dili'deki ABD büyükelçiliğine bir intihar saldırısı ve müteakip saldırı düzenleyerek Sam Fisher'ın eski bir arkadaşı ve yoldaşı olan Douglas Shetland da dahil olmak üzere bir dizi ABD askeri ve diplomatik personelini rehin alır.

Bu sırada Fisher, büyükelçiliğe sızması ve Darah Dan Doa hakkında istihbarat toplaması için gönderilir. Fisher görevinde başarılı olur ve elçilik ABD Ordusu'nun Delta Gücü tarafından geri alınır. Sadono kaçar ve Birleşik Devletler, Sadono'yu korumaya çalışan Endonezya hükümetinin protestolarına kadar, onu yakalamak amacıyla Endonezya topraklarında bir askeri harekat başlatır.

Fisher, 'mortified_penguin', Sadono ve Paris'teki bir kriyojenik laboratuvarı arasında bir bağlantı keşfeder. 'mortified_penguin' tarafından tutulan Suriyeli ve Fransız paralı askerler ND133 kaplarını ele geçirmek için laboratuvara saldırırken laboratuvara sızar. Fisher, Nice'e giden bir trende "mortified_penguin"in aslında eski bir CIA ajanı olan Norman Soth olduğunu keşfeder.

Soth, Sadono'nun 'Sigorta Poliçesi' için bir şeyler temin etmek üzere Kudüs'e gider, Fisher ND133 konteynerlerinin ne işe yaradığını keşfetmek için şehre sızar. Fisher, Kudüs'te, Soth'un Suriyeli paralı askerlerden biyolojik silahlar satın almaya geldiğini ortaya çıkaran Shin Bet gizli ajanıyla buluşur. Shin Bet, ND133'ü aldıktan sonra Fisher'a ihanet eder ve biyolojik silahı kendileri için almayı planlar, ancak Fisher İsrail ajanlarını öldürmeyi veya onlardan kaçmayı başarır.

Fisher, Sadono'nun çiçek hastalığı virüsüyle donatılmış bir dizi ND133 biyolojik bombayı ABD topraklarına yerleştirerek "Pandora Tomorrow" olarak bilinen bir planı planladığını öğrenir. Sadono, virüsün yayılmasını geciktirmek için her 24 saatte bir bomba taşıyıcılarının her birine şifreli telefon araması gönderir. Sadono çatışmada ön saflarda savaştığı için ABD onu doğrudan öldürme riskini alamaz ve kuvvetlerini geri çekmek zorunda kalır.

Sadono'nun durumdan yararlanmasını önlemek için Fisher, Sadono'nun yakalanabilmesi için çiçek hastalığı bombalarının yerini öğrenmek üzere Darah Dan Doa kalelerine sızması için gönderilir. Bu çabasında Shetland ve özel askeri şirketi Displace International ona yardım eder. Fisher bombaların yerini öğrenir ve onları etkisiz hale getirmek için Shadownet casusları gönderilir. Bombalar etkisiz hale getirildikten sonra, NSA'nın Üçüncü Echelon'u, Fisher'ın 2004 sonlarında eski Gürcistan cumhurbaşkanı Kombayn Nikoladze'ye suikast düzenlemesinin yarattığı sorunlar nedeniyle Sadono'yu öldürmek yerine onu canlı yakalamaya karar verir.

Fisher, Sadono'yu yakalamayı başarsa da Third Echelon, Soth'un çiçek hastalığıyla donanmış son ND133'ü aldığını ve onu Los Angeles Uluslararası Havaalanı içinde patlatmayı planladığını öğrenir. Soth, Endonezya tarafından değil, yıllar önce bir bacağını kaybetmesiyle sonuçlanan ve Amerika Birleşik Devletleri'nden intikam almak isteyen bir ihanet algısıyla motive olur. Fisher havaalanına sızar, Soth'u ve terörist grubunu (havaalanı çalışanları ve güvenlik görevlileri kılığına girerek) öldürür ve kendisini bir bakım görevlisi kılığına sokarak ve ND133'ü iki polisin arkasına yerleştirerek çiçek hastalığı silahlı son ND133'ün patlamasını önler.

Daha sonra Los Angeles Polis Departmanı'nın bomba imha ekibi, güçlendirilmiş çelikle zırhlı otomatik bir araç tarafından gerçekleştirilen, cihazı kontrollü bir şekilde patlatma için çağrılır.

Tom Clancy's Splinter Cell Ödülleri Pandora Tomorrow Oynanışı - Nasıl Oynanır?

Pandora Tomorrow'un oynanışı, orijinal Splinter Cell'den farklı değildir. Oyun, bazı orta düzeyde grafik geliştirmelerin yanı sıra sağlık kitlerinin artık bir envanter öğesi olmaması ve Sam'in tabancasına oyuncunun mermilerin tam olarak nereye vuracağını bilmesini sağlayan bir lazer görüşünün eklenmesi gibi küçük oynanış değişiklikleri içerir.

Ayrıca, Sam artık düşmanları çekmek için ıslık çalabilir, bir ceset taşırken kapıları açabilir, baş aşağı asılıyken ateş edebilir, fark edilmeden kapıların yanından geçmek için bir "SWAT dönüşü" gerçekleştirebilir. Serideki bir sonraki hikaye olan Chaos Theory'de, SWAT dönüşü kaldırıldı ve tabanca lazeri, elektronik cihazları geçici olarak devre dışı bırakabilen bir OCP (Optically Channeled Potentiator) ile değiştirildi.

Pandora Tomorrow'un PlayStation 2 ve GameCube sürümleri, PC ve Xbox sürümlerine kıyasla kısaltılmış oynanışı telafi etmek için ek bir tek oyunculu göreve sahiptir.

Tom Clancy's Splinter Cell Ödülleri Pandora Tomorrow Geliştirme Süreci

Pandora Tomorrow, geliştirilmesi sırasında Shadow Strike adını aldı.

Windows sürümü

Orijinal Splinter Cell'de olduğu gibi, Windows sürümü, Xbox sürümünün bir bağlantı noktasıdır ve bu sürümün kullanıcı arayüzünü ve oynanışını kopyalamıştır. Ancak, Windows sürümü, konsol sürümlerinden daha yüksek çözünürlüklerde çalışabilir. Xbox sürümündeki "checkpoint" kaydetme sistemi, herhangi bir zamanda bir oyunu kaydetme yeteneği ile değiştirildi ve kontroller, hareket hızı fare tekerleği tarafından kontrol edilerek bir klavye ve farenin aynı anda kullanımına izin verecek şekilde yeniden düzenlendi. Diğer sürümlerdeki bonus içeriklerin hiçbiri bu sürümde mevcut değildir.

PlayStation 3

PlayStation Network üzerinden bir PlayStation 3 sürümünün, Eylül 2011'de Sony Classics HD serisinin bir parçası olarak piyasaya sürülen Splinter Cell Trilogy'nin bir parçası olacağı 20 Aralık 2010'da duyuruldu. Oyunun, önceki konsol sürümlerinden daha iyi grafik detaylarına sahip olan PC sürümünün bir bağlantı noktası olduğu PlayStation Blog'da ortaya çıktı. Ayrıca çok oyunculu modların koleksiyona dahil olmadığı da ortaya çıktı.

Game Boy sürümü

GBA versiyonu 24 Mart 2004'te Kuzey Amerika'da ve 26 Mart 2004'te Avrupa'da yayınlandı.

 

Diğer tüm Tom Clancy's Splinter Cell oyunlarına aşağıdatn ulaşabilirsiniz:

Splinter Cell

Splinter Cell Chaos Theory

Splinter Cell Essentials

Splinter Cell Double Agent

Splinter Cell Conviction

Splinter Cell Blacklist

KVKK AYDINLATMA METNİ ve HAKLAR

Gizlilik Kuralları, Site Kullanım Şartları ve İletişimler ile Kişisel Verilerinize İlişkin Bilgilendirme

Değerli Site Ziyaretçilerimiz, Kullanıcılarımız, Müşterilerimiz, Üyelerimiz;

Gizlilik Kurallarımız, İletişimler, Site Kullanım Şartları ve Kişisel Verilerinizin İşlenmesi ile ilgili uygulamalarımız ve Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamındaki haklarınız hususunda sizleri bilgilendirmek istemekteyiz.

Arrakis Tanıtım Organizasyon Pazarlama San. Tic Ltd. Şti’ye ait ve bağlı grup şirketlerinin temsilen kurulan www.thegamify.com .Sitemizde (mobil uygulaması dahil), ziyaretçi-üye-müşteri (bundan böyle kısaca Ziyaretçi(ler) diye anılacaktır) bilgilerinin gizliliği, kişisel verilerin (bilgilerin) korunması, saklanması, işlenmesi-kullanımı-imhası, ticari elektronik iletişimler ve diğer hususlarda, aşağıda cari esasları belirtilen Gizlilik Kuralları-Politikası ve Uygulama-Kullanım Şartları geçerlidir.

Bilgilerin Korunması

Bu sitede, ziyaretçiler tarafından verilen ve edinilen bilgilerin ve işlemlerinin güvenliği için gerekli önlemler bilgi ve işlemin mahiyetine göre Şirketimiz veya ilgili kuruluş tarafından sistemlerde ve internet altyapısında, teknolojik imkanlar ve maliyet unsurları dahilinde, uygun teknik ve idari yöntemler ile alınmıştır.

Sitemize üyelik, talep ve şikayetlerinizi iletme veya bilgi güncelleme amacıyla girdiğiniz bilgiler, diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez.

Bilgilerin Toplama Yöntemleri, İşlenme-Aktarım Amacı ve Kişisel Veri İşlemleri

Gizliliğin korunması için gereken tedbirler alınmak ve kişisel verilerin işlenmesine dair tüm yasal ilkeler ile kişisel veri saklama-imha politikalarına uygun olmak üzere; kanunen zorunlu ise veya zorunlu olmayan bazı uygulamalar için de ayrıca izni de rica edilerek; Ziyaretçilerimizin sanal işletmeleri ziyaret, varsa alışveriş ve iletişim bilgileri ile aşağıda detaylı belirtilen diğer kişisel bilgileri, Veri Sorumlusu Şirketimiz ve ortakları-iş ortakları, halefleri, servis sağlayıcıları-tedarikçileri ve belirlenecek (sosyal medya-online reklam işletmecileri dahil) diğer işlenme amacının gerektirdiği üçüncü kişiler/kuruluşlar (duruma göre veri sorumluları, işleyenler ve/veya alıcı grupları) tarafından ve arasında, gerek grup şirketlerimizden satın aldıkları veya ilgilendikleri ürün-hizmetler ile ilgili müşteri deneyimleri, tüketici hakları, müşteri/üye hizmetleri ve bunlara ilişkin ticari-mali ve hukuki sorumluluk-yükümlülüklerin gerçekleştirilmesine dair yasal nedenlerle, gerek genel ve kişiye özel ürün-hizmet ve imkanlardan yararlandırılabilmeleri için ve gerek ise her türlü ürün-hizmet tanıtımı, reklam, iletişim, promosyon, satış, pazarlama, müşteri kartı, kredi kartı ve kullanıcı/üyelik/müşteri bilgilendirmeleri, işlemleri ve uygulamaları yapılması amacıyla,

Burada belirtilen ve ayrıca kanunlarda kişisel verilerin işlenebileceği ve aktarılabileceği açıkça öngörülen hallerde, bilgilerin tarafınca alenileştirildiği durumlarda, her türlü tüketici, üyelik ve diğer sözleşmelerin kurulması veya ifasıyla doğrudan doğruya ilgili olarak sözleşme taraflarına ait kişisel verilerin işlenmesinin gerekli olduğu hallerde, keza veri sorumlusu/işleyen olarak her türlü hukuki yükümlülükleri yerine getirebilme için zorunlu durumlarda, ayrıca hakların tesisi, kullanılması veya korunması için veri işlemenin ve aktarmanın zorunlu olduğu durumlar ile temel hak ve özgürlüklerine zarar vermemek kaydıyla veri sorumlusu/işleyen olarak burada ve yasalarda öngörülmüş meşru menfaatler için veri işlemenin ve aktarmanın zorunlu/gerekli olduğu hallerde, kısmen veya tamamen otomatik olan/olmayan toplama yöntemleri ile (Ziyaretçilerin Şirketimize ve yukarıda anılan kuruluşlara sözlü/yazılı verdikleri bilgilerden, sanal mağazaları ve/veya bulundukları fiziki-sanal ortamları, mobil uygulamaları dahil olmak üzere internet sitelerini ziyaretlerinden ve içerik incelemelerinden, sosyal medya ve reklam ağı işletmecilerine ait sitelerdeki üyelik ve işlem bilgilerinden, Şirketimiz ve yukarıda anılan kuruluşlar nezdindeki (fiziki ve sanal/dijital) üye/kullanıcı ve çağrı merkezi işlemleri ile alışverişlere ve müşteri memnuniyetine dair ödeme-tahsilat-teslimat-şikayet-kampanya-anket işlemleri ve bunların yasal mali belgeleri ile diğer belgeleri-kayıtlarından, ayrıca sabit-mobil nitelikli internet ve iletişim cihazlarının ve/veya mobil uygulamaların muhtelif ortamlarda ve yerde kullanımlarında oluşan/edinilen yazılı, sözlü, görsel ve teknik verilerden) temin, devralınma, yasal azami süreler aşılmamak üzere ve bilginin mahiyetine göre işlenme amacına uygun olarak öngörülecek süre ile yurt içinde ve dışında yazılı/manyetik arşivlere kaydedilme, depolanma, saklanma, muhafaza, elde edilebilir hale getirilme, kullanılma, güncellenme, değiştirilme, birleştirilme, yeniden düzenlenme, sınıflandırılma, açıklanma, yukarıda anılan kişiler/kuruluşlar itibari ile (yurt içinde-dışına) paylaşım, aktarım, aktarılma, transfer, imha (yok edilme, silinme veya anonimleştirme) işlemleri ve kanunlara uygun sair yöntemler ile işlenebilmekte ve aktarılabilmektedir (Bundan böyle hepsini birlikte ifade etmek üzere "işlenme" veya "işlem(e)" diye anılacaktır).

Ziyaretçilerin Şirketimize, diğer grup şirketlerine, bayileri ve her türlü anlaşmalı kuruluşlarına ait etkinlikleri ile içinde yer aldıkları yapıları-siteleri ziyaretlerine ve buralardan alışverişlerine dair her türlü kişisel olan-olmayan bilgiler de (konum verileri, incelenen ürünler, etkinlikler ve etkinlik konusu ürün-tutar bilgileri dahil) cihazlarında ilgili fonksiyonlar açık ise bluetooth ve genel-özel kablosuz ağ bağlantılarından uygun teknik yöntemler ile alınabilir, yukarıdaki paragrafta belirtilen çerçevede anılan kuruluşlarca yurt içinde ve dışında işlenebilir, aktarılabilir.

Sitemizde Tanımlama Bilgisi (Çerez vb.) Uygulaması

www.thegamify.com sitemizde (mobil uygulamaları dahil tüm dijital platformlarında) muhtelif türde çerezler kullanılmaktadır. Bunlar oturum çerezleri, kalıcı çerezler, zorunlu çerezler, işlevsellik çerezleri, analiz çerezleri, ticari çerezler ve üçüncü parti çerezleri gibi tanımlama bilgileridir.

Çerezler ziyaret edilen internet sitesinin düzgün bir şekilde çalışmasını ve geliştirilmesini, kullanıcı deneyiminin kişiselleştirilmesini ve iyileştirilmesini, siteleri oturum açmadan ziyaret edebilmesini ve/veya tarafına (duruma göre internet tarayıcı ve/veya ilgili mobil uygulama kapalı olsa dahi görebileceği) ticari-sosyal amaçlı bildirimler yollanmasını ve genel olarak site kullanıcıları-ziyaretçilerine gerek ilgili sitede, gerek başkalarına ait sitelerde (sosyal medya-ağlar ve online reklam ağları dahil) genel ya da özelleştirilmiş bilgilendirmeler, reklam ve tanıtımlar sunulmasını-iletilmesini sağlamak amacıyla bilgisayarlara ve mobil cihazlara yerleştirilen küçük veri parçacıklarıdır.

Çerezler bilgisayar-cihazlarda, varsa kanuni azami süre aşılmamak kaydıyla, amaca uygun bir süre ile tutulurlar.

Sitemizi (mobil versiyonları dahil) kullanan Ziyaretçiler yukarıda belirtilen uygulamayı, keza ilgili tanımlama bilgilerinin burada, kişisel veri mevzuatında ve bu bilgilendirme metninin diğer kısımlarında çeşitli bilgileriniz için öngörülen amaçlarla ve kapsamda-şartlarda işlenmesini (bu çerçevede üçüncü kişilere aktarım-paylaşımları ve kullanmaları dahil) kabul etmiş sayılırlar.

Ziyaretçiler istedikleri her zaman cihazlarındaki program ve/veya işletim sistemi ve/veya internet tarayıcısının ayarlarından çerezleri düzenleyerek kaldırabilirler ve/veya anılan bildirimleri durdurabilirler (Bu takdirde Sitemizin/ilgili cihazın/programın arzu edildiği gibi çalışmayabileceği ve/veya bildirim içeriklerinden haberdar olunamayacağı bilinmelidir).

İletişimler

Ziyaretçilerimiz ile, yine kanunlara uygun şekilde, her türlü ürün ve hizmetlere ilişkin tanıtım, reklam, iletişim, promosyon, satış ve pazarlama amacıyla, kredi kartı ve üyelik/müşteri bilgilendirme, işlem, uygulamaları için Şirketimiz ve diğer grup Şirketlerince SMS/kısa mesaj, anlık bildirim, otomatik arama, bilgisayar, telefon, e-posta/mail, faks, (cihazınızda açık ise) her türlü bildirimler, bluetooth, diğer her türlü genel-özel kablosuz ağlar ve diğer elektronik iletişim araçları ile sosyal, ticari ve sair elektronik iletişimler yapılabilir, Ziyaretçilere ticari elektronik iletiler gönderilebilir.

İşlenen - Aktarılan Kişisel Verileriniz ve Kişisel Verilerinize Dair Kanuni Haklarınız

Değerli Ziyaretçimiz, isim, soyisim, rumuz, yaş/doğum tarihi, cinsiyet, medeni durum, evlilik tarihi, çocuk durumu, sahip olunan ulaşım aracı, yaşanılan bölge, etkinlik yaptığınız sitemize ilişkin bilgiler, etkinlik detaylarınız, varsa teslimat adresiniz, eğitim düzeyi, meslek/iş, kültürel, sanatsal, sportif, tatil vs. ilgi alanları-hobiler ve alışveriş alışkanlıkları gibi demografik üye/kullanıcı/müşteri bilgileri, özel-resmi kimlik, kimlik no. ve vergi bilgileri, fotoğraf, (güvenlik amaçlı) istek, şikayetlerinizi bildirdiğiniz yazılı, görsel kayıtları, çağrı merkezi görüşmelerimize dair ses kayıtları, kıyafet dahil her türlü ürüne ve hizmete ilişkin alışveriş alışkanlığı-tercihleri, beğenileri ve ilgili yorumları, yararlanılan/katılınan kampanya, yarışma, anket vb.leri ile içerikleri, fatura içerikleri, ödeme yöntemleri, şikayet – iade ve benzeri nedenlerle paylaştığınız şifre gibi gizli bilgiler hariç kart ve hesap bilgileri, eski ve yeni cep/ev/iş telefon/faks numaraları, mail adresleri, elektronik ticari ve sair iletişimlere yaklaşım-aksiyonlar, çeşitli amaçlarla kullanılan sabit ve mobil cihaz ad(lar)ı, türü, modeli ve kodları, tanımlama bilgileri (çerez, web tarayıcı işaretleri-bilgisi, IP, kablolu-kablosuz ağ bağlantı bilgisi vb), reklam tanıtıcısı bilgileri, sosyal medya profil ve hesap bilgileri-işlemleri ile konum verilerinizden oluşan kişisel bilgilerinizin toplanma yöntemi ve hukuki sebebi, hangi amaçla işleneceği ve kimlere hangi amaçla aktarılabileceği hususlarında tarafınıza böylece bilgi verilmesinin yanı sıra; kişisel bilgilerinizin işlenip işlenmediğini, işlenmişse buna ilişkin bilgileri, amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını, yurt içinde ve dışında aktarıldığı üçüncü kişileri öğrenme, bilme ve tüm bu hususlarda bilgi talep etme haklarına, keza eksik veya yanlış işlenmiş olmaları halinde düzeltilmesini, kanuni şartlarına ve yöntemine uygun olarak silinmesini veya yok edilmesini ve bu durumun verilerin aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme, ayrıca, bilgilerinizin otomatik sistemler ile analiz edilmesi sureti ile aleyhinize bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme ve kanuna aykırı olarak işlenmesi sebebi ile zarara uğramanız halinde giderilmesini talep etme haklarına sahip olduğunuzu, tüm bu konularda Veri Sorumlusu Şirketimiz’e başvurabileceğinizi bilgilerinize sunarız.

Yukarıdaki hususlar kişisel verilere ilişkin aydınlatma yükümlülüğümüz gereği bilgilerinize sunulmakla beraber, mevzuatın ilgili kişiden açık rıza alınmaksızın işlenmesine (aktarımlar dahil) imkan verdiği haller dışındaki her türlü kişisel veri işlemleri için izin alındığını ve izinsiz işlenme yapılmadığını bilmenizi rica ederiz.

Bu çerçevede izniniz rica edilen hallerde, söz konusu izni uygulaması varsa ilgili internet Sitemizde ve yine uygulaması varsa ( yazılı-imzalı izin ile aynı hukuki nitelik-değerde olmak üzere) dijital ortamda da verebilirsiniz. Şöyle ki; sitemizdeki ve anılan sitelerdeki kişisel veri işlem bilgilendirmelerini değerlendirmiş olarak, tablet, cep telefonu ekranlarında ya da beyan edeceğiniz cep telefonunuza kısa mesajla gönderilen linkte bilginize sunulan izin metnini incelemenizden sonra, uygun bulmuş iseniz, bilgilerinizin doğruluğunu ekranda ya da dijital ortamda teyit ettikten sonra işlemleri (prosedürüne ve tercihinize göre ekrandan ve/veya cep telefonunuzdan) yaptığınızda izin-onay işleminiz tamamlanmış olacaktır. Bunun dışında, böyle bir uygulama mevcut olanlar için geçerli olmak üzere, dilediğiniz her zaman ilgili web sitelerimize ulaşarak izin-onay işlemlerini yapabilirsiniz.

Şirketimiz ilgili mevzuat uyarınca ve kişisel veri saklama-imha politikalarında öngöreceği periyodlarda kişisel bilgileri kısmen/tamamen imha (silme, yok etme veya anonimleştirme) işlemleri yapabileceği gibi Ziyaretçiler arzu ettikleri her zaman ve hiçbir gerekçe göstermeksizin aşağıda belirtilen iletişim kanallarından Şirketimize ulaşarak ve gereken kanuni-teknik prosedürleri yerine getirerek kişisel veri işlenmelerini ve/veya taraflarına ticari elektronik iletişimleri durdurabilirler. Bu husustaki açık bildirim-taleplerine göre, kişisel veri işlemleri ve/veya belirttiği kanallar için tarafına iletişimler yasal azami süre içinde durdurulur (yasalara göre mümkün-gereken veya yükümlü olunan kişisel veri işlemeleri ve iletişimler devam eder). Ziyaretçi dilerse ayrıca, hukuken muhafazası gereken ve/veya mümkün olanlar haricindeki bilgileri, veri kayıt sisteminden silinir ya da yok edilir veya aynı amacı sağlamak üzere kimliği belirli olmayacak biçimde anonim hale getirilir. Bu hususlardaki başvuru ve talepler yasal azami süreler içinde yerine getirilecek yahut hukuki gerekçesi tarafına açıklanarak kabul edilmeyebilecektir (İlgili kanuni haklar saklıdır).

(Bilgisayar ve diğer cihazlarınızdaki çerezler ve bildirimlere ilişkin bilgilendirmeler, bunları düzenlemek için yapabileceğiniz işlemler yukarıda belirtilmiştir).

Üçüncü Kişilere Ait Siteler-Dijital Platformlar ve Uygulamalar

Sitemizden (mobil versiyonları dahil) ulaşılan diğer sitelerde kendilerine ait gizlilik-güvenlik politikaları, kullanım, iletişim ve kişisel veri işlenme şartları geçerlidir; reklam, banner, içerik görmek veya başka herhangi bir amaç ile ulaşılan web sitelerinden bilgi kullanımları, keza sitelerin (ve sair dijital platformların) etik ilkeleri, gizlilik-güvenlik prensipleri, kişisel veri saklama ve imha politikaları, servis kalitesi, kullanım şartları, çerezleri-web işaretçileri ve benzerleri, bildirimleri-önerileri ve diğer uygulamaları sebebi ile oluşabilecek ihtilaf, maddi-manevi zarar ve kayıplardan Şirketimiz sorumlu değildir.

Sorumluluk

Ziyaretçilerin Sitemizden veya Sitemizde link verilen diğer sitelerden / mobil uygulamalardan / her türlü bildirimlerden ve Şirketimize ait diğer birim-mecralardan edindikleri bilgiler, taraflarına elektronik iletişimi yapılan bilgilendirme, tanıtım ve reklamlar, keza her türlü öneriler çerçevesinde aldıkları kararlardan, bunlara göre yaptıkları her türlü işlem ve uygulama ile sonuçlarından Ziyaretçiler sorumludurlar.

Herhangi bir Sitemiz Ziyaretçisinin hukuki/fiili ehliyet durumunu bilemeyeceğimizden, çocukların ve diğer reşit olmayan kişilerin kullanımları, bilgileri ve bunların işlenme-işlemleri hususunda sorumluluk kanuni temsilcilerine ait olup kişisel verilerine (ve duruma göre keza iletişimlere) ilişkin haklarını da kanuni temsilcileri marifetiyle kullanabilirler.

Site İçeriği Üzerinde Haklar

Sitemizdeki her türlü bilgi ve içerik ile bunların düzenlenmesi, revizyonu ve kısmen/tamamen kullanımı konusunda; Şirketimizin anlaşmasına göre diğer üçüncü şahıslara ait olanlar hariç; tüm fikri-sınai haklar ve mülkiyet hakları Şirketimize aittir.

Değişiklikler

Şirketimiz gizlilik, kişisel veri saklama-kullanım ve imha politikası ve Site kullanım şartları gibi konularda, keza sunacağı ürün, hizmet ve fırsatlarda, kampanya vb. durumlarda gerekli görebileceği her türlü değişikliği yapma hakkını saklı tutar; bu değişiklikler Şirketimizce internet sitemizden veya diğer uygun yöntemler ile duyurulduğu andan itibaren geçerli olur.

Tüm bu konularda ek bilgi istemlerinizi, her türlü talep ve şikayetlerinizi aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşarak Şirketimize bildirebilirsiniz. İlgili talebin yasalar gereği belirli bir prosedürde yapılması gereken hallerde söz konusu prosedüre uyulması gerekir.

Şirket : Arrakis Tanıtım Organizasyon Pazarlama San. Tic Ltd. Şti

Bağlı Grup Şirketler :

Adres : Altunizade Mah. Sırmaperde Sok. No:25 Üsküdar / İstanbul

Telefon : +90 216 457 0073

İnternet Adresi : www.thegamify.com