Ücretsiz Oyunlar Ücretsiz Konsol Oyunları Ücretsiz PC Oyunları Ücretsiz Mobil Oyunlar

Haftanın Ücretsiz Oyunları: 20 Şubat - 26 Şubat

Senin için derlediğimiz ücretsiz oyunlar serisinde bu hafta 8 ücretsiz oyunla karşındayız. PS Plus, Xbox Live Gold, Prime Gaming ve Epic Games'de ücretsiz oyunlar seni bekliyor.

Bu hafta da birbirinden farklı dinamiğe ve türe sahip 8 tane ücretsiz oyunla geldik. Her türden oyunun olduğu Warpips ile başlayan listemiz The Quarry ile son buluyor. Toplamda 8 ücretsiz oyunu incelemek, indirmek ve tadını çıkarmak için sakın okumayı bırakma, çünkü birbirinden muazzam oyunlar seni bekliyor! E haydi, başlayalım o zaman.

Warpips

Epic Store

Şimdiye kadar binlerce strateji oyunu oynadık. O zaman "E admin, niye bunu öneriyorsun?" diye sorabilirsin. Bu oyunu eşsiz yapan bir özelliği var, bağlayıcılığı... Hemen açıklayalım. Strateji oyunlarda kimi daha geniş haritalara yayılırken kiminde ise kule savunma mantığı ile ilerleyen işleyişler karşımıza çıkıyordu ya hep. Heh! İşte Warpips öyle değil, çünkü bu oyunda bu iki tür birleştiriyor ve ortaya tam anlamıyla eğlenceli bir kaosun ortaya çıkmasına sebep oluyor.

Warpips, çabuk öğrenilen ama oldukça derin ve çekişmeli bir strateji oyunu. Bu hızlı, modern ve strateji odaklı savaş oyununda doğru asker, tank, helikopter ve uçak düzenlerini konuşlandırman gerekiyor. Yani Warpips kısaca oyuncuya görev seçimi sunan ve bu görevlerde düşman üssünü yok etmeye çalıştığın iki taraflı bir kule savunma oyunu. Tabi aynı zamanda senin de kendi üssünü koruman gerekiyor, her şeyi de oyundan beklemeyin. Yani kule savunma dinamiklerini bir adım daha öteye götüren bir yapım var karşımızda.

Warpips'i kütüphanene ücretsiz ekleyebilirsin.

Onsen Master

Prime Gaming

Burada senin için kaplıcalar yönettiğin enteresan bir oyunumuz var! Onsen Master, vatandaşlarını banyolarla iyileştirerek Izajima Adası'ndaki toplulukları birbirine bağlamaya çalışan, ufak tefek, Mu adında minnoş bir adamı oynamanı sağlıyor. Co-op oynadığında 2. oyuncu olarak da hareket eden Hitotsume adlı bir yokai de sana katılıyor hem, yalnız değilsin! Onsen Master yeni başlayanlar için ilginç (ama şirin) karakterler, muhteşem bir soundtrack, birkaç unutulmaz diyalog ve çokça Japon ezgisi vadediyor.

Hikaye modu oldukça keyifli olan bu oyunda Izajima adasının üzerine kara bir bulut yayılıyor ve etkileri sakinleri üzerinde ağır bir yük oluşturuyor. Bu olaydan sonra ise yokai denilen ruhsarımsı şeyler adaya geri dönüyor ve çeşitli kaplıcalarda kendilerini gösteriyor. Mu ise, yani sen, kayıp olan sensei'nin büyük "Onsen Ustası"nın yerini doldurmakla görevlendiriliyorsun. Artık dengeyi nasıl kurduğun ve önceki ustaya ne olduğunu ortaya çıkarmak sana kalmış.

Onsen Master'ı kütüphanene ücretsiz ekleyebilirsin.

The Elder Scrolls III: Morrowind GOTY Edition

Prime Gaming

Selam ey okuyucu, dinozorlar çağından sana selam getirdik... Yanımızda da kadim The Elder Scrolls III: Morrowind GOTY Edition, Prime Gaming gemisi ile aştık bu yolları. Tek beklentimiz de artık şu oyuna bir bakman, eski olabilir ama Skyrim'in efsane oluşunun temelini ancak burada anlayabilirsin OKUYUCU! Evet, biraz can sıkıcı ve belki absürt bir giriş oldu ama The Elder Scrolls III: Morrowind GOTY Edition’in bedava olduğunu bu gibi sunmanın dışına çıkamadık.

Bolca nostalji, geçirilen aylar, bağ kurulan tonlarca karakter… Ve daha nicesi. The Elder Scrolls serisinin atılım yapmasındaki başrol birçoklarına göre The Elder Scrolls III: Morrowind'a aittir. Geniş evreni, can alıcı 20 piksellik yoldaşları (geçmişte öyle değildi, vaayy diyorduk da neyse…) ile o dönemi kasıp kavuran canımız Morrowind'ımız Prime Gaming üyelerine bedava olarak sunuluyor. Hem de The Elder Scrolls III: Morrowind GOTY Edition ile daha fazla içerik imkanı da mevcut.

The Elder Scrolls III: Morrowind GOTY Edition'ı kütüphanene ücretsiz ekleyebilirsin.

Aerial_Knight's Never Yield

Prime Gaming

Bu oyuna dair ilk olarak neyin dikkatimizi çektiğinden emin değiliz; renkli estetik, harika melodiler, karizmatik siyahi bir kahraman... Büyük olasılıkla üçünün bir kombinasyonu bu oyunu harika kılan. 2021'de piyasaya sürülen Aerial_Knight's Never Yield, oyuncunun meçhul otoriter bir rejim tarafından kovalandığını gören fütüristik bir Detroit'te geçen bir aksiyon-macera koşucu oyunu. Çarpan arabaların üzerinden atlayarak ve pencerelerden zıplayarak kaçtığımız bu oyunda Beverly Hills Cop ve The Last Dragon'a kadar birçok filmden ilham alındığını göreceksin.

Oyun, oyuncuları sürekli hareket halinde tutan ilginç bir hikayeye sahip. ​Şehrini sonsuza dek değiştirebilecek kanıtları ortaya çıkaran Wally'nin hikayesini anlatan bu 3D koşu oyununda Fütüristik Tokyo tarzı Detroit'te takılmak öyle heyecan verici ki! Seviyoruz abicim böyle Neo-Tokyo'msu, Synthwave'imsi, Cyberpunk'ımsı şehirleri... Yani bu oyunda bir de bu şehrin estetiğine bir de film müzikleri eşlik ediyor. Görseller şık, müzik şık, hikaye meh, bizim bu oyuna 10 üzerinden rahat 7'miz var. Tavsiye ediyoruz, bedavayken kaçırma!

Aerial_Knight's Never Yield'ı kütüphanene ücretsiz ekleyebilirsin.

Horizon Forbidden West

PS Plus

Biraz orama görsellik, biraz burama grafik… Pardon kendimizden geçmişiz, malum Horizon Forbidden West söz konusu olunca büyülenmemek pek elde değil. Affına sığınarak böyle bir giriş yapalım dedik. Tabi "abartma be kardeşim" de diyebilirsin, hakkındır ama Horizon Forbidden West'i bedava oynayabileceğini öğrenince de vazgeçersin gibi, hı?

Sony denildiğinde akla müthiş FPS, harikulade mekanik, envanter çeşitliliği gelmez; hikaye gelir, GRAFİK gelir. Horizon Forbidden West de harbiden GRAFİK kelimesini her karesi ile buram buram karşımıza çıkarıyor. Bununla da kalmıyor, ilk oyunda hikaye kısmında yetersiz kaldıklarını kabul eder gibi derin karakterler ve akıcı hikayeyi de tam oyunun ortasına bırakmışlar. Vallahi ne diyelim bu kadar nimeti bizlere bedava sunan PS Plus’a şükranlar…

Horizon Forbidden West'i kütüphanene ücretsiz ekleyebilirsin.

Borderlands 3

PS Plus

Her FPS oyununda da ciddiyetin hat safhada olması sizce de biraz yorucu değil mi? Yorulanlar varsa onları şöyle bir kenara çekelim, müthiş haberlerimiz var. Co-op FPS denildiğinde renkli dünyaları ile bizi mest eden Borderlands 3 konsol canavarlarına bedava olarak sunuluyor. Zamanında fiyatından dolayı çekimser tarafta kaldıysanız artık bahaneniz de kalmadı, çünkü BEDAVA!

Tıpkı bizler gibi esprili dünyası ile tanınan Borderlands 3, tüm oyunlarında olduğu gibi bu oyunda da Pandora gezegeninde maceraya "start" veriyor. Calypso ikizleri olarak tanınan deli mi deli (aynı zamanda internet fenomeni) Troy ve Tyrenn karakterlerinin başrolde olduğu oyunda günümüze ve geçmişe göndermeler bolca mevcut. Hatta bir süre sonra sırıtarak adam vurur hale geliyorsunuz. Hikaye de yine aynı saflarda yer alan bir diğer karakter Lilith ve Siren arasındaki tatlı çekişme etrafında dönüyor. Daha fazlası mı? O kadar da değil canım, BEDAVA şekilde PS Plus'ta seni bekliyor.

Borderlands 3'yi kütüphanene ücretsiz ekleyebilirsin.

For The King

Xbox Live Gold

Hey, sen! Sıra tabanlı macera oyunu mu arıyorsun? O zaman burayı dikkatli oku, çünkü tam sana göre bir oyunumuz var: For The King! For The King tamamen sıra tabanlı bir strateji. Öyle etrafa atlamaca, zıplamaca, sekmece falan yok. Bu oyundaki tek kurtuluş doğru zamanda, doğru yerde olup, doğru bir stratejiyle hareket etmekten başka bir şey değil. Oyunda "ölmek" laf olsun diye değil. Hatta oyuna girerken yapımcı ekip tarafından bu konu hakkında bir mesaj bile yazılmış. "Sebat et" diyor kısaca, ki ziyadesiyle haklılar. 

Kral Bronner’ın ölümünden sonra tahtı ele geçiren Fahrul'u durdurmak için Kraliçe Rosomon, halkını bu tehlikeli savaşa sürüklenmesi için gaza getiriyor ve maceramız başlıyor. Co-op seçeneği ile 1-3 kişiye kadar oynanabilen bu oyun, masa oyunlarını ve FRP zevkini bilgisayarın başında da yaşayabilmemize olanak sağlıyor. Toplamda üç karakterle oyuna başlıyoruz. Her karakterin kendisine has bir özelliği olabiliyor ve aynı sınıftan olan sadece bir karakter yaratabiliyoruz. Bu hem oyuna çeşitlilik katmış, hem de farklı karakterleri kullanarak aslında yapılabilecekleri gözler önüne sermiş. For The King bizden geçer not alıyor ve senin kütüphanene girmeni bekliyor.

For The King'i kütüphanene ücretsiz ekleyebilirsin.

The Quarry

Xbox Live Gold

Ücretsiz oyun listemizde sizi korkudan mahrum bırakmak olmaz ve yanında biraz da hikaye… Leziz dediğinizi duyar gibiyiz, o zaman müjde Xbox'çılar! The Quarry bedava olarak Xbox üzerinden erişilebilir durumda. Oyun dünyasına gerilim ve senaryo bazında kattığı katkılarla dikkatleri çeken Suppermassive Games'in en yeni oyunu The Quarry bu hafta listemizin demirbaşları arasında yer alıyor diyebiliriz.

Bu alanın "en babası" olan Until Dawn kadar kaliteli bir oyun desek iştahınızı kabartır mıyız? O zaman diyoruz, 9 genç, yaz kampı, her biri boncuk boncuk terleten kararlar, olabildiğince absürt saçmalıklar, hepsi burada, The Quarry'de! Xbox Game Controller'ın kendi kendine titrediğini görür gibiyiz, hemen sakinleştirmek gerek çocuğu.

The Quarry'i kütüphanene ücretsiz ekleyebilirsin.

 

Senin için derlediğimiz haftanın ücretsiz oyunları yazısı ile birlikte her hafta ücretsiz mobil, PC ve konsol oyunlarını takip etmeyi unutma. GGWP!

KVKK AYDINLATMA METNİ ve HAKLAR

Gizlilik Kuralları, Site Kullanım Şartları ve İletişimler ile Kişisel Verilerinize İlişkin Bilgilendirme

Değerli Site Ziyaretçilerimiz, Kullanıcılarımız, Müşterilerimiz, Üyelerimiz;

Gizlilik Kurallarımız, İletişimler, Site Kullanım Şartları ve Kişisel Verilerinizin İşlenmesi ile ilgili uygulamalarımız ve Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamındaki haklarınız hususunda sizleri bilgilendirmek istemekteyiz.

Arrakis Tanıtım Organizasyon Pazarlama San. Tic Ltd. Şti’ye ait ve bağlı grup şirketlerinin temsilen kurulan www.thegamify.com .Sitemizde (mobil uygulaması dahil), ziyaretçi-üye-müşteri (bundan böyle kısaca Ziyaretçi(ler) diye anılacaktır) bilgilerinin gizliliği, kişisel verilerin (bilgilerin) korunması, saklanması, işlenmesi-kullanımı-imhası, ticari elektronik iletişimler ve diğer hususlarda, aşağıda cari esasları belirtilen Gizlilik Kuralları-Politikası ve Uygulama-Kullanım Şartları geçerlidir.

Bilgilerin Korunması

Bu sitede, ziyaretçiler tarafından verilen ve edinilen bilgilerin ve işlemlerinin güvenliği için gerekli önlemler bilgi ve işlemin mahiyetine göre Şirketimiz veya ilgili kuruluş tarafından sistemlerde ve internet altyapısında, teknolojik imkanlar ve maliyet unsurları dahilinde, uygun teknik ve idari yöntemler ile alınmıştır.

Sitemize üyelik, talep ve şikayetlerinizi iletme veya bilgi güncelleme amacıyla girdiğiniz bilgiler, diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez.

Bilgilerin Toplama Yöntemleri, İşlenme-Aktarım Amacı ve Kişisel Veri İşlemleri

Gizliliğin korunması için gereken tedbirler alınmak ve kişisel verilerin işlenmesine dair tüm yasal ilkeler ile kişisel veri saklama-imha politikalarına uygun olmak üzere; kanunen zorunlu ise veya zorunlu olmayan bazı uygulamalar için de ayrıca izni de rica edilerek; Ziyaretçilerimizin sanal işletmeleri ziyaret, varsa alışveriş ve iletişim bilgileri ile aşağıda detaylı belirtilen diğer kişisel bilgileri, Veri Sorumlusu Şirketimiz ve ortakları-iş ortakları, halefleri, servis sağlayıcıları-tedarikçileri ve belirlenecek (sosyal medya-online reklam işletmecileri dahil) diğer işlenme amacının gerektirdiği üçüncü kişiler/kuruluşlar (duruma göre veri sorumluları, işleyenler ve/veya alıcı grupları) tarafından ve arasında, gerek grup şirketlerimizden satın aldıkları veya ilgilendikleri ürün-hizmetler ile ilgili müşteri deneyimleri, tüketici hakları, müşteri/üye hizmetleri ve bunlara ilişkin ticari-mali ve hukuki sorumluluk-yükümlülüklerin gerçekleştirilmesine dair yasal nedenlerle, gerek genel ve kişiye özel ürün-hizmet ve imkanlardan yararlandırılabilmeleri için ve gerek ise her türlü ürün-hizmet tanıtımı, reklam, iletişim, promosyon, satış, pazarlama, müşteri kartı, kredi kartı ve kullanıcı/üyelik/müşteri bilgilendirmeleri, işlemleri ve uygulamaları yapılması amacıyla,

Burada belirtilen ve ayrıca kanunlarda kişisel verilerin işlenebileceği ve aktarılabileceği açıkça öngörülen hallerde, bilgilerin tarafınca alenileştirildiği durumlarda, her türlü tüketici, üyelik ve diğer sözleşmelerin kurulması veya ifasıyla doğrudan doğruya ilgili olarak sözleşme taraflarına ait kişisel verilerin işlenmesinin gerekli olduğu hallerde, keza veri sorumlusu/işleyen olarak her türlü hukuki yükümlülükleri yerine getirebilme için zorunlu durumlarda, ayrıca hakların tesisi, kullanılması veya korunması için veri işlemenin ve aktarmanın zorunlu olduğu durumlar ile temel hak ve özgürlüklerine zarar vermemek kaydıyla veri sorumlusu/işleyen olarak burada ve yasalarda öngörülmüş meşru menfaatler için veri işlemenin ve aktarmanın zorunlu/gerekli olduğu hallerde, kısmen veya tamamen otomatik olan/olmayan toplama yöntemleri ile (Ziyaretçilerin Şirketimize ve yukarıda anılan kuruluşlara sözlü/yazılı verdikleri bilgilerden, sanal mağazaları ve/veya bulundukları fiziki-sanal ortamları, mobil uygulamaları dahil olmak üzere internet sitelerini ziyaretlerinden ve içerik incelemelerinden, sosyal medya ve reklam ağı işletmecilerine ait sitelerdeki üyelik ve işlem bilgilerinden, Şirketimiz ve yukarıda anılan kuruluşlar nezdindeki (fiziki ve sanal/dijital) üye/kullanıcı ve çağrı merkezi işlemleri ile alışverişlere ve müşteri memnuniyetine dair ödeme-tahsilat-teslimat-şikayet-kampanya-anket işlemleri ve bunların yasal mali belgeleri ile diğer belgeleri-kayıtlarından, ayrıca sabit-mobil nitelikli internet ve iletişim cihazlarının ve/veya mobil uygulamaların muhtelif ortamlarda ve yerde kullanımlarında oluşan/edinilen yazılı, sözlü, görsel ve teknik verilerden) temin, devralınma, yasal azami süreler aşılmamak üzere ve bilginin mahiyetine göre işlenme amacına uygun olarak öngörülecek süre ile yurt içinde ve dışında yazılı/manyetik arşivlere kaydedilme, depolanma, saklanma, muhafaza, elde edilebilir hale getirilme, kullanılma, güncellenme, değiştirilme, birleştirilme, yeniden düzenlenme, sınıflandırılma, açıklanma, yukarıda anılan kişiler/kuruluşlar itibari ile (yurt içinde-dışına) paylaşım, aktarım, aktarılma, transfer, imha (yok edilme, silinme veya anonimleştirme) işlemleri ve kanunlara uygun sair yöntemler ile işlenebilmekte ve aktarılabilmektedir (Bundan böyle hepsini birlikte ifade etmek üzere "işlenme" veya "işlem(e)" diye anılacaktır).

Ziyaretçilerin Şirketimize, diğer grup şirketlerine, bayileri ve her türlü anlaşmalı kuruluşlarına ait etkinlikleri ile içinde yer aldıkları yapıları-siteleri ziyaretlerine ve buralardan alışverişlerine dair her türlü kişisel olan-olmayan bilgiler de (konum verileri, incelenen ürünler, etkinlikler ve etkinlik konusu ürün-tutar bilgileri dahil) cihazlarında ilgili fonksiyonlar açık ise bluetooth ve genel-özel kablosuz ağ bağlantılarından uygun teknik yöntemler ile alınabilir, yukarıdaki paragrafta belirtilen çerçevede anılan kuruluşlarca yurt içinde ve dışında işlenebilir, aktarılabilir.

Sitemizde Tanımlama Bilgisi (Çerez vb.) Uygulaması

www.thegamify.com sitemizde (mobil uygulamaları dahil tüm dijital platformlarında) muhtelif türde çerezler kullanılmaktadır. Bunlar oturum çerezleri, kalıcı çerezler, zorunlu çerezler, işlevsellik çerezleri, analiz çerezleri, ticari çerezler ve üçüncü parti çerezleri gibi tanımlama bilgileridir.

Çerezler ziyaret edilen internet sitesinin düzgün bir şekilde çalışmasını ve geliştirilmesini, kullanıcı deneyiminin kişiselleştirilmesini ve iyileştirilmesini, siteleri oturum açmadan ziyaret edebilmesini ve/veya tarafına (duruma göre internet tarayıcı ve/veya ilgili mobil uygulama kapalı olsa dahi görebileceği) ticari-sosyal amaçlı bildirimler yollanmasını ve genel olarak site kullanıcıları-ziyaretçilerine gerek ilgili sitede, gerek başkalarına ait sitelerde (sosyal medya-ağlar ve online reklam ağları dahil) genel ya da özelleştirilmiş bilgilendirmeler, reklam ve tanıtımlar sunulmasını-iletilmesini sağlamak amacıyla bilgisayarlara ve mobil cihazlara yerleştirilen küçük veri parçacıklarıdır.

Çerezler bilgisayar-cihazlarda, varsa kanuni azami süre aşılmamak kaydıyla, amaca uygun bir süre ile tutulurlar.

Sitemizi (mobil versiyonları dahil) kullanan Ziyaretçiler yukarıda belirtilen uygulamayı, keza ilgili tanımlama bilgilerinin burada, kişisel veri mevzuatında ve bu bilgilendirme metninin diğer kısımlarında çeşitli bilgileriniz için öngörülen amaçlarla ve kapsamda-şartlarda işlenmesini (bu çerçevede üçüncü kişilere aktarım-paylaşımları ve kullanmaları dahil) kabul etmiş sayılırlar.

Ziyaretçiler istedikleri her zaman cihazlarındaki program ve/veya işletim sistemi ve/veya internet tarayıcısının ayarlarından çerezleri düzenleyerek kaldırabilirler ve/veya anılan bildirimleri durdurabilirler (Bu takdirde Sitemizin/ilgili cihazın/programın arzu edildiği gibi çalışmayabileceği ve/veya bildirim içeriklerinden haberdar olunamayacağı bilinmelidir).

İletişimler

Ziyaretçilerimiz ile, yine kanunlara uygun şekilde, her türlü ürün ve hizmetlere ilişkin tanıtım, reklam, iletişim, promosyon, satış ve pazarlama amacıyla, kredi kartı ve üyelik/müşteri bilgilendirme, işlem, uygulamaları için Şirketimiz ve diğer grup Şirketlerince SMS/kısa mesaj, anlık bildirim, otomatik arama, bilgisayar, telefon, e-posta/mail, faks, (cihazınızda açık ise) her türlü bildirimler, bluetooth, diğer her türlü genel-özel kablosuz ağlar ve diğer elektronik iletişim araçları ile sosyal, ticari ve sair elektronik iletişimler yapılabilir, Ziyaretçilere ticari elektronik iletiler gönderilebilir.

İşlenen - Aktarılan Kişisel Verileriniz ve Kişisel Verilerinize Dair Kanuni Haklarınız

Değerli Ziyaretçimiz, isim, soyisim, rumuz, yaş/doğum tarihi, cinsiyet, medeni durum, evlilik tarihi, çocuk durumu, sahip olunan ulaşım aracı, yaşanılan bölge, etkinlik yaptığınız sitemize ilişkin bilgiler, etkinlik detaylarınız, varsa teslimat adresiniz, eğitim düzeyi, meslek/iş, kültürel, sanatsal, sportif, tatil vs. ilgi alanları-hobiler ve alışveriş alışkanlıkları gibi demografik üye/kullanıcı/müşteri bilgileri, özel-resmi kimlik, kimlik no. ve vergi bilgileri, fotoğraf, (güvenlik amaçlı) istek, şikayetlerinizi bildirdiğiniz yazılı, görsel kayıtları, çağrı merkezi görüşmelerimize dair ses kayıtları, kıyafet dahil her türlü ürüne ve hizmete ilişkin alışveriş alışkanlığı-tercihleri, beğenileri ve ilgili yorumları, yararlanılan/katılınan kampanya, yarışma, anket vb.leri ile içerikleri, fatura içerikleri, ödeme yöntemleri, şikayet – iade ve benzeri nedenlerle paylaştığınız şifre gibi gizli bilgiler hariç kart ve hesap bilgileri, eski ve yeni cep/ev/iş telefon/faks numaraları, mail adresleri, elektronik ticari ve sair iletişimlere yaklaşım-aksiyonlar, çeşitli amaçlarla kullanılan sabit ve mobil cihaz ad(lar)ı, türü, modeli ve kodları, tanımlama bilgileri (çerez, web tarayıcı işaretleri-bilgisi, IP, kablolu-kablosuz ağ bağlantı bilgisi vb), reklam tanıtıcısı bilgileri, sosyal medya profil ve hesap bilgileri-işlemleri ile konum verilerinizden oluşan kişisel bilgilerinizin toplanma yöntemi ve hukuki sebebi, hangi amaçla işleneceği ve kimlere hangi amaçla aktarılabileceği hususlarında tarafınıza böylece bilgi verilmesinin yanı sıra; kişisel bilgilerinizin işlenip işlenmediğini, işlenmişse buna ilişkin bilgileri, amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını, yurt içinde ve dışında aktarıldığı üçüncü kişileri öğrenme, bilme ve tüm bu hususlarda bilgi talep etme haklarına, keza eksik veya yanlış işlenmiş olmaları halinde düzeltilmesini, kanuni şartlarına ve yöntemine uygun olarak silinmesini veya yok edilmesini ve bu durumun verilerin aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme, ayrıca, bilgilerinizin otomatik sistemler ile analiz edilmesi sureti ile aleyhinize bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme ve kanuna aykırı olarak işlenmesi sebebi ile zarara uğramanız halinde giderilmesini talep etme haklarına sahip olduğunuzu, tüm bu konularda Veri Sorumlusu Şirketimiz’e başvurabileceğinizi bilgilerinize sunarız.

Yukarıdaki hususlar kişisel verilere ilişkin aydınlatma yükümlülüğümüz gereği bilgilerinize sunulmakla beraber, mevzuatın ilgili kişiden açık rıza alınmaksızın işlenmesine (aktarımlar dahil) imkan verdiği haller dışındaki her türlü kişisel veri işlemleri için izin alındığını ve izinsiz işlenme yapılmadığını bilmenizi rica ederiz.

Bu çerçevede izniniz rica edilen hallerde, söz konusu izni uygulaması varsa ilgili internet Sitemizde ve yine uygulaması varsa ( yazılı-imzalı izin ile aynı hukuki nitelik-değerde olmak üzere) dijital ortamda da verebilirsiniz. Şöyle ki; sitemizdeki ve anılan sitelerdeki kişisel veri işlem bilgilendirmelerini değerlendirmiş olarak, tablet, cep telefonu ekranlarında ya da beyan edeceğiniz cep telefonunuza kısa mesajla gönderilen linkte bilginize sunulan izin metnini incelemenizden sonra, uygun bulmuş iseniz, bilgilerinizin doğruluğunu ekranda ya da dijital ortamda teyit ettikten sonra işlemleri (prosedürüne ve tercihinize göre ekrandan ve/veya cep telefonunuzdan) yaptığınızda izin-onay işleminiz tamamlanmış olacaktır. Bunun dışında, böyle bir uygulama mevcut olanlar için geçerli olmak üzere, dilediğiniz her zaman ilgili web sitelerimize ulaşarak izin-onay işlemlerini yapabilirsiniz.

Şirketimiz ilgili mevzuat uyarınca ve kişisel veri saklama-imha politikalarında öngöreceği periyodlarda kişisel bilgileri kısmen/tamamen imha (silme, yok etme veya anonimleştirme) işlemleri yapabileceği gibi Ziyaretçiler arzu ettikleri her zaman ve hiçbir gerekçe göstermeksizin aşağıda belirtilen iletişim kanallarından Şirketimize ulaşarak ve gereken kanuni-teknik prosedürleri yerine getirerek kişisel veri işlenmelerini ve/veya taraflarına ticari elektronik iletişimleri durdurabilirler. Bu husustaki açık bildirim-taleplerine göre, kişisel veri işlemleri ve/veya belirttiği kanallar için tarafına iletişimler yasal azami süre içinde durdurulur (yasalara göre mümkün-gereken veya yükümlü olunan kişisel veri işlemeleri ve iletişimler devam eder). Ziyaretçi dilerse ayrıca, hukuken muhafazası gereken ve/veya mümkün olanlar haricindeki bilgileri, veri kayıt sisteminden silinir ya da yok edilir veya aynı amacı sağlamak üzere kimliği belirli olmayacak biçimde anonim hale getirilir. Bu hususlardaki başvuru ve talepler yasal azami süreler içinde yerine getirilecek yahut hukuki gerekçesi tarafına açıklanarak kabul edilmeyebilecektir (İlgili kanuni haklar saklıdır).

(Bilgisayar ve diğer cihazlarınızdaki çerezler ve bildirimlere ilişkin bilgilendirmeler, bunları düzenlemek için yapabileceğiniz işlemler yukarıda belirtilmiştir).

Üçüncü Kişilere Ait Siteler-Dijital Platformlar ve Uygulamalar

Sitemizden (mobil versiyonları dahil) ulaşılan diğer sitelerde kendilerine ait gizlilik-güvenlik politikaları, kullanım, iletişim ve kişisel veri işlenme şartları geçerlidir; reklam, banner, içerik görmek veya başka herhangi bir amaç ile ulaşılan web sitelerinden bilgi kullanımları, keza sitelerin (ve sair dijital platformların) etik ilkeleri, gizlilik-güvenlik prensipleri, kişisel veri saklama ve imha politikaları, servis kalitesi, kullanım şartları, çerezleri-web işaretçileri ve benzerleri, bildirimleri-önerileri ve diğer uygulamaları sebebi ile oluşabilecek ihtilaf, maddi-manevi zarar ve kayıplardan Şirketimiz sorumlu değildir.

Sorumluluk

Ziyaretçilerin Sitemizden veya Sitemizde link verilen diğer sitelerden / mobil uygulamalardan / her türlü bildirimlerden ve Şirketimize ait diğer birim-mecralardan edindikleri bilgiler, taraflarına elektronik iletişimi yapılan bilgilendirme, tanıtım ve reklamlar, keza her türlü öneriler çerçevesinde aldıkları kararlardan, bunlara göre yaptıkları her türlü işlem ve uygulama ile sonuçlarından Ziyaretçiler sorumludurlar.

Herhangi bir Sitemiz Ziyaretçisinin hukuki/fiili ehliyet durumunu bilemeyeceğimizden, çocukların ve diğer reşit olmayan kişilerin kullanımları, bilgileri ve bunların işlenme-işlemleri hususunda sorumluluk kanuni temsilcilerine ait olup kişisel verilerine (ve duruma göre keza iletişimlere) ilişkin haklarını da kanuni temsilcileri marifetiyle kullanabilirler.

Site İçeriği Üzerinde Haklar

Sitemizdeki her türlü bilgi ve içerik ile bunların düzenlenmesi, revizyonu ve kısmen/tamamen kullanımı konusunda; Şirketimizin anlaşmasına göre diğer üçüncü şahıslara ait olanlar hariç; tüm fikri-sınai haklar ve mülkiyet hakları Şirketimize aittir.

Değişiklikler

Şirketimiz gizlilik, kişisel veri saklama-kullanım ve imha politikası ve Site kullanım şartları gibi konularda, keza sunacağı ürün, hizmet ve fırsatlarda, kampanya vb. durumlarda gerekli görebileceği her türlü değişikliği yapma hakkını saklı tutar; bu değişiklikler Şirketimizce internet sitemizden veya diğer uygun yöntemler ile duyurulduğu andan itibaren geçerli olur.

Tüm bu konularda ek bilgi istemlerinizi, her türlü talep ve şikayetlerinizi aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşarak Şirketimize bildirebilirsiniz. İlgili talebin yasalar gereği belirli bir prosedürde yapılması gereken hallerde söz konusu prosedüre uyulması gerekir.

Şirket : Arrakis Tanıtım Organizasyon Pazarlama San. Tic Ltd. Şti

Bağlı Grup Şirketler :

Adres : Altunizade Mah. Sırmaperde Sok. No:25 Üsküdar / İstanbul

Telefon : +90 216 457 0073

İnternet Adresi : www.thegamify.com