Ücretsiz Oyunlar Ücretsiz Konsol Oyunları Ücretsiz PC Oyunları Ücretsiz Mobil Oyunlar Oyun Haberleri

Haftanın Ücretsiz Oyunları: 12 Eylül - 18 Eylül

Oyun platformları uzun bir süredir kullanıcılarının memnuniyetini artırmak ve müşteri çekmek amacıyla her hafta bazı oyunları ücretsiz olarak kullanıcılara sunuyor ve düzenli olarak ücretsiz oyunlar veriyor.

Hatta bazen bu yapımlar AAA kalitede olabiliyor. Yani oldukça pahalı oyunları kütüphanene bedelsiz eklemene olanak sağlıyor. Oyun severlerin merak konusu olan 12 Eylül ve 18 Eylül arasındaki ücretsiz mobil, PC ve konsol oyunlarını senin için inceliyoruz.

Hundred Days

Epic Games Store tarafından oyunculara ücretsiz hediye edilen bu haftaki oyunumuz, daha önce 39 TL’ye satılan Hundred Days – Şarap Üretimi Simülatörü oldu. Hem Windows hem de Mac platformlarında oynanabilen Hundred Days, bağ ve bahçe ile ilgilenerek kendi şaraphaneni kurmanı sağlıyor. Asıl hedefin ise en iyi şarabı üretmek. Eğer simülasyon oyunlarını seviyorsan mutlaka göz at! Çok eğleneceksin.

Hundred Days'i kütüphanene ücretsiz eklemek için tıkla. 

Realm Royale Reforged

Bu haftanın bir diğer hediyesi olan ücretsiz Epic Games özel paketi Realm Royale Reforged ise Death’s Edge Assassin görünümü, Bokserker Chicken görünümü ve Nogard bineği içeriyor. Hemen oyuna girip efsanevi silahlar üretebilir ve büyük ödülü kapabilirsin. Dünya genelinde 20 milyondan fazla oyuncuya sahip olan Realm Royale Reforged, yeni bir tür battle royale deneyimi sunuyor. Sakın kaçırma!

Realm Royale Reforged'u kütüphanene ücretsiz eklemek için tıkla. 

Spirit of the North

Spirit of the North, İzlanda'nın nefes kesici ve gizemli manzaralarından esinlenilmiş, tek oyunculu 3. şahıs bir macera oyunu. Hikaye, çeşitli Nordic folklorunun parçalarından geliyor. Spirit of the North, hiçbir diyaloga veya anlatıya sahip olmaması bakımından ise benzersiz bir oyun.

Kuzey ışıklarının koruyucusu olan ve bu parçalanmış topraklarda rehberin olacak gizemli bir ruh tilkisi ile iç içe geçen sıradan bir kırmızı tilkiyi oynamaya hazır mısın? Yolculuğunda yeni ruh rehberin tarafından verilen antik güçleri kullanarak etrafındaki dünyayı değiştiren çevresel bulmacaları çözerken aynı zamanda zorlu ve güzel manzaralarda yolculuk yaparak bu kayıp medeniyet hakkında daha fazla şey öğreneceksin. Nefes kesici İskandinav esintili manzaralarda geçen benzersiz bir yolculuğa hazır ol, Spirit of the North 15 Eylül'den itibaren Epic Games Store'da bir haftalığına ücretsiz! Bu tilkinin destansı öyküsünün seni mest edeceğinden eminiz.

Spirit of the North'u kütüphanene ücretsiz eklemek için tıkla. 

The Captain

Galaksinin diğer tarafında kaybolmuş bir Uzay Filosu bilim subayı olan Kaptan Thomas Welmu rolünü üstlenmeye hazır mısın? Karanlık güçler gezegenimizi yok etmek için Dünya'ya doğru yola çıktı ve onları durdurabilecek tek çözüm senin elinde!
Galaksinin bir ucundan öbür ucuna gidip hızla eve döneceksin, yolculuğun boyunca yeni arkadaşlar edineceksin ama maalesef herkesi kurtaramayacaksın. Geride kimi bırakacaksın? Yol boyunca hangi uygarlıkları kurtarıp hangilerini yok edeceksin? Tüm kararlar senin elinde. The Captain 15 Eylül'den itibaren Epic Games Store'da bir haftalığına ücretsiz. Görelim façanı Kaptan!

The Captain'ı kütüphanene ücretsiz eklemek için tıkla. 

Destiny 2

Destiny 2 bambaşka bir dünyayı oyunculara sunan bir oyundur. Güneş sistemi içerisinde geçen bu oyun FPS türü oyunlar arasında yerini alıyor. Rol yapma ve birinci şahıs nişancı oyunu olarak adlandırılan bu oyun, sahip olduğu üstün grafik özellikleriyle oyuncuların tüm ilgisini çekmeyi başarıyor. Güneş sistemine girerek verilen görevleri yerine getirmekle sorumlu olan oyuncular, görevleri yerine getirdikçe karakterlerini güçlendirecek ve savaşı kazanacak. Destiny 2, hem takım hem de bireysel olarak oynanabilme seçeneğini sizlere sunuyor. Hemen Epic Games'e koş ve çevrimiçi oynama özelliği bulunan ve MMO oyunları arasında da kendine yer edinen bu efsanevi oyunu indir!

Destiny 2'yi kütüphanene ücretsiz eklemek için tıkla. 

Heroes & Generals WWII

Heroes & Generals WWII tam olarak eksiksiz, tam kapsamlı bir savaş deneyimi. Hazır ol, bu oyunda binlerce oyuncu, devasa bir milletler savaşı için çetin bir mücadelede bulunacak. Baştan söyleyelim, 15 şehri ilk ele geçiren zaferi kapıyor. Epic Games Store'da ücretsiz olan bu oyunda generaller strateji geliştirirken ve askerlerine yardım etmek için kaynaklar sağlarken devam eden birçok savaşta dünyanın her bir yanından tanıştığın yeni dostlarınla savaşacaksın. Bir asker olarak her hareketin savaşı etkiliyor. Ona göre!

Heroes & Generals WWII'i kütüphanene ücretsiz eklemek için tıkla. 

Neverwinter

Neverwinter, ünlü fantastik rol yapma oyunu olan Dungeons & Dragons üzerine kurulmuş, oynaması ücretsiz bir aksiyon MMORPG'dir. İkonik kentin canlı tarihini öğrenerek ve birçok düşmanla mücadele ederek, büyük Neverwinter şehri ve çevresindeki kırsal alanları keşfetmek istiyorsan hemen indir!

Hem Epic Games Store, hem de Steam üzerinden ücretsiz satın alınabilen Neverwinter’da oyuncular, kullanıcılar tarafından oluşturulan içerik aracı olan Foundry ile kendi görevlerini ve senaryolarını oluşturabilirler. Foundry görevleri ve hikayeleri daha sonra sorunsuz bir şekilde canlı oyun dünyasına aktarılabilir. Destansı hikayeler, hareketli dövüşler ve klasik rol yapma, Neverwinter'ın fantastik dünyasına girecek kadar cesaretli tüm kahramanları bekliyor!

Neverwinter'ı kütüphanene ücretsiz eklemek için tıkla. 

MultiVersus

MultiVersus içlerinde en bilinen karakterleri kullanarak arkadaşlarınla ekip olarak oynayabileceğin hem Epic Games Store'da, hem de Steam'de verilen ücretsiz bir platform dövüş oyunudur. MultiVersus'ta heyecan verici 2v2 maçlarda savaşırken çoklu evren parmaklarının ucunda olacak. Batman ve Shaggy ile karşı karşıya mı geleceksin? Bugs Bunny ve Arya Stark'ı kullanmayı dene! Bu platform dövüş oyunu, eğlenceli co-op veya teke tek savaşlarda hayali eşleşmelerini gerçekleştirmene imkan tanıyacak.

MultiVersus'u kütüphanene ücretsiz eklemek için tıkla. 

War Thunder

War Thunder, WWII'den esinlenilerek hazırlanmış olan, zırhlı araçlar, askeri havacılık ve filoları da içerisinde barındıran bir MMO savaş oyunudur. Steam'de ücretsiz indirebileceğin War Thunder, oyuncularına son derece detaylı ve özellikle kişiye özel havacılık deneyimi sunuyor. Oyuncular detaylı kokpitlere, yüzlerce uçaklara, geliştirilebilir onlar silahlara ve yükseltilebilen pilot özelliklerine erişme şansı yakalıyorlar. Bu oyun sadece gökyüzü ile sınırlı değil, oyundaki kara ve deniz kuvvetleri de senin kontrolünde!

War Thunder'ı kütüphanene ücretsiz eklemek için tıkla. 

Warface

ABD Generali Lee Warton savaş meydanındaki şiddetli kararlılığı sebebiyle askerleri tarafından saygı gören fakat aynı zamanda da korkulan bir isimdi ve bu durum ona 'Warface' lakabını kazandırdı. Warton, Blackwood'un yozlaşma ve şiddetli vurgunculuk faaliyetlerine karşı durmak için emekliliğine ara verip meydanlara geri döndü. Kendi adıyla anılan ve hızla büyüyen hareketine yüzlerce kişi katıldı.

Warface, Blackwood'a karşı koymak için deneyimli ve alanında uzmanlaşmış piyade birliklerini konuşlandırıyor. Hemen düşmanı bozguna uğratmak için arkadaşlarınla güçlerini birleştir. Steam'de ücretsiz indirilebilen Warface'in eşsiz co-op moduyla dünyanın her yerindeki Blackwood güçlerini alt etmek için beş kişiye kadar birlikte oynayabilirsin. Her gün yeni iddialar ve ödüllerle, her seviyeden oyuncu savaşmaya değer bir şeyler bulacak!

Warface'i kütüphanene ücretsiz eklemek için tıkla. 

Need for Speed Heat

Bir tarafta polisler, diğer tarafta yarışçılar derken gece ve gündüzün bambaşka deneyimlere sürüklediği Need for Speed Heat, PS Plus'ta bu ay ücretsiz! Oyun, kendi içerisinde gece ve gündüz farklı modlara sahip. Geceleri daha çok para kazanıp, yasal olmayan sokak yarışlarına dalıyorsun. Ancak bu noktada polisler peşini kolay kolay bırakmıyor, bilgin olsun! NFS: Heat’in aynı zamanda şaşılacak derecede ilginç bir hikayesi var. Hikayede Palm City yabancısı olarak başlıyorsun ve bu sürede bir grupla tanışıyor ve onların sorunlarıyla da uğraşıyorsun. Bir taraftan da tabii ki kötü polislerin pisliğini temizlemen gerekiyor. İşin zor, kolay gelsin.

Need for Speed Heat'i kütüphanene ücretsiz eklemek için tıkla. 

Granblue Fantasy: Versus

Granblue Fantasy: Versus bu ay PS Plus'ta ücretsiz! Bu oyunda fantastik bir karaktere sahip olacaksın ve çetin görevler yaparak hikayeni canlandıracaksın. Karşı tarafın sürekli seni izlemesi ve seninle uğraşması can sıkmaya başladı, ne yapacaksın? Savaşmaktan başka çaren yok. Bunun üzerine en iyi savaş mücadeleni vererek düşmanların pişman etmeye hazır mısın? Ayrıca yoldaşlarını kurtararak oyunun kahramanı ol!

Granblue Fantasy: Versus'ı kütüphanene ücretsiz eklemek için tıkla. 

Toem

Elle çizilmiş bu macera oyununda hoş bir keşif gezisine çıkacaksın ve fotoğrafçılık yeteneğini kullanarak büyülü TOEM'in gizemlerini açığa çıkaracaksın. Tuhaf karakterlerle sohbet et, güzel fotoğraflar çekerek onların sorunlarını çöz ve rahatlatıcı bir ortamda macerana devam et! Şimdi PS Plus'ta ücretsiz!

Toem'i kütüphanene ücretsiz eklemek için tıkla. 

Assassin's Creed Origins

Prime Gaming'te 2 Ekim'e kadar ücretsiz olan Assassin's Creed Origins, Ptolemaios dönemi Antik Mısır'ında geçmekte ve suikastçılık itikadının ve suikastçı-tapınakçı çatışmasının kökenini konu almaktadır. AC Origins, halkını tehlikelere karşı korunmak için savaşan eski bir Medjay Savaşçısı olan ilk Suikastçı Bayek'in hikâyesini işleyen bir üçüncü şahıs bakış açısıyla oynanan aksiyon-macera gizli bir oyundur. Oyuncular, hikayede ilerlemek, deneyim puanları kazanmak ve yeni beceriler kazanmak için görevleri tamamlar. Görevlerin dışında, oyuncu, açık dünya ortamını at sırtında, deve sırtında, atlı araçlarda veya teknelerde serbestçe gezebilir, isteğe bağlı olarak yan görevleri tamamlayabilir ve silahların ve ekipmanların kilidini açabilir.

Assassin's Creed Origins'i kütüphanene ücretsiz eklemek için tıkla. 

Football Manager 2022

Kulübünün kaderinin senin elinde olduğu canlı, nefes alan futbol dünyasında kendini gerçek bir menajerin yerine koy. Daha fazla heyecan, derinlik ve kontrol ile dinamik, gerçekçi deneyimler sunmak için gerçek dünya içgörüleri ve yeni oyun mekanikleri senin için bir araya geliyor. Prime Gaming'te 2 Ekim'e kadar ücretsiz olan FM22, avantajını keşfetmeye, futbol stilini aşılamaya ve sahada kazanmaya yönelik yeni ve progresif yollar sunuyor.

Football Manager 2022'yi kütüphanene ücretsiz eklemek için tıkla. 

Middle-Earth: Shadow of Mordor Game of the Year Edition

Kara Kapılar'da konuşlanmış bir Gondor garnizonunun kaptanı olan "Ranger" Talion, bu bölgeyi korumakla ve Mordor'u gözlemekle sorumlu. Ancak bir gün Talion'ın garizonu, üç tane Kara Númenórean'ın liderliğindeki Uruklar tarafından saldırıya uğruyor. Oyun boyunca bir bir karşılaşacağımız bu üç kötü kaptanın isimleri ise Sauron'un Çekici, Sauron'un Kulesi ve onların lideri Sauron'un Eli.

Talion, eşi Ioreth ve oğlu Dirhael bu üçlü tarafından ele geçiriliyor ve Kara El tarafından bir ayinle infaz ediliyorlar. İnfazın amacı ise Elf Lordu Celebrimbor'u geri getirmek ve onu kötü amaçları için kullanmak. Ayin sırasında Talion'ın eşi ve oğlu ilk infaz edilenler oluyor. Celebrimbor ise boğazı kesilen Talion ile birleşiyor ve onu ölümden kurtarıyor. Ancak bir tayf olarak geri dönen Celebrimbor'un hafızası yerinde değil. İki kahramanımız, Celebrimbor'un kim olduğunu bulmak ve Talion'ın intikamını almak için birlikte yola düşüyorlar. Yılın Oyunu, En İyi Aksiyon Oyunu ve En Yenilikçi Oyun da dâhil olmak üzere 50'nin üzerinde kategoride "2014'ün En İyisi" ödülünün sahibi olan bu oyun Prime Gaming'te 2 Ekim'e kadar ücretsiz, sakın kaçırma!

Middle-Earth: Shadow of Mordor Game of the Year Edition'ı kütüphanenize ücretsiz eklemek için tıklayın. 

Senin için derlediğimiz haftanın ücretsiz oyunları yazısı ile birlikte her hafta ücretsiz mobil, PC ve konsol oyunlarını takip etmeyi unutma. GGWP!

KVKK AYDINLATMA METNİ ve HAKLAR

Gizlilik Kuralları, Site Kullanım Şartları ve İletişimler ile Kişisel Verilerinize İlişkin Bilgilendirme

Değerli Site Ziyaretçilerimiz, Kullanıcılarımız, Müşterilerimiz, Üyelerimiz;

Gizlilik Kurallarımız, İletişimler, Site Kullanım Şartları ve Kişisel Verilerinizin İşlenmesi ile ilgili uygulamalarımız ve Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamındaki haklarınız hususunda sizleri bilgilendirmek istemekteyiz.

Arrakis Tanıtım Organizasyon Pazarlama San. Tic Ltd. Şti’ye ait ve bağlı grup şirketlerinin temsilen kurulan www.thegamify.com .Sitemizde (mobil uygulaması dahil), ziyaretçi-üye-müşteri (bundan böyle kısaca Ziyaretçi(ler) diye anılacaktır) bilgilerinin gizliliği, kişisel verilerin (bilgilerin) korunması, saklanması, işlenmesi-kullanımı-imhası, ticari elektronik iletişimler ve diğer hususlarda, aşağıda cari esasları belirtilen Gizlilik Kuralları-Politikası ve Uygulama-Kullanım Şartları geçerlidir.

Bilgilerin Korunması

Bu sitede, ziyaretçiler tarafından verilen ve edinilen bilgilerin ve işlemlerinin güvenliği için gerekli önlemler bilgi ve işlemin mahiyetine göre Şirketimiz veya ilgili kuruluş tarafından sistemlerde ve internet altyapısında, teknolojik imkanlar ve maliyet unsurları dahilinde, uygun teknik ve idari yöntemler ile alınmıştır.

Sitemize üyelik, talep ve şikayetlerinizi iletme veya bilgi güncelleme amacıyla girdiğiniz bilgiler, diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez.

Bilgilerin Toplama Yöntemleri, İşlenme-Aktarım Amacı ve Kişisel Veri İşlemleri

Gizliliğin korunması için gereken tedbirler alınmak ve kişisel verilerin işlenmesine dair tüm yasal ilkeler ile kişisel veri saklama-imha politikalarına uygun olmak üzere; kanunen zorunlu ise veya zorunlu olmayan bazı uygulamalar için de ayrıca izni de rica edilerek; Ziyaretçilerimizin sanal işletmeleri ziyaret, varsa alışveriş ve iletişim bilgileri ile aşağıda detaylı belirtilen diğer kişisel bilgileri, Veri Sorumlusu Şirketimiz ve ortakları-iş ortakları, halefleri, servis sağlayıcıları-tedarikçileri ve belirlenecek (sosyal medya-online reklam işletmecileri dahil) diğer işlenme amacının gerektirdiği üçüncü kişiler/kuruluşlar (duruma göre veri sorumluları, işleyenler ve/veya alıcı grupları) tarafından ve arasında, gerek grup şirketlerimizden satın aldıkları veya ilgilendikleri ürün-hizmetler ile ilgili müşteri deneyimleri, tüketici hakları, müşteri/üye hizmetleri ve bunlara ilişkin ticari-mali ve hukuki sorumluluk-yükümlülüklerin gerçekleştirilmesine dair yasal nedenlerle, gerek genel ve kişiye özel ürün-hizmet ve imkanlardan yararlandırılabilmeleri için ve gerek ise her türlü ürün-hizmet tanıtımı, reklam, iletişim, promosyon, satış, pazarlama, müşteri kartı, kredi kartı ve kullanıcı/üyelik/müşteri bilgilendirmeleri, işlemleri ve uygulamaları yapılması amacıyla,

Burada belirtilen ve ayrıca kanunlarda kişisel verilerin işlenebileceği ve aktarılabileceği açıkça öngörülen hallerde, bilgilerin tarafınca alenileştirildiği durumlarda, her türlü tüketici, üyelik ve diğer sözleşmelerin kurulması veya ifasıyla doğrudan doğruya ilgili olarak sözleşme taraflarına ait kişisel verilerin işlenmesinin gerekli olduğu hallerde, keza veri sorumlusu/işleyen olarak her türlü hukuki yükümlülükleri yerine getirebilme için zorunlu durumlarda, ayrıca hakların tesisi, kullanılması veya korunması için veri işlemenin ve aktarmanın zorunlu olduğu durumlar ile temel hak ve özgürlüklerine zarar vermemek kaydıyla veri sorumlusu/işleyen olarak burada ve yasalarda öngörülmüş meşru menfaatler için veri işlemenin ve aktarmanın zorunlu/gerekli olduğu hallerde, kısmen veya tamamen otomatik olan/olmayan toplama yöntemleri ile (Ziyaretçilerin Şirketimize ve yukarıda anılan kuruluşlara sözlü/yazılı verdikleri bilgilerden, sanal mağazaları ve/veya bulundukları fiziki-sanal ortamları, mobil uygulamaları dahil olmak üzere internet sitelerini ziyaretlerinden ve içerik incelemelerinden, sosyal medya ve reklam ağı işletmecilerine ait sitelerdeki üyelik ve işlem bilgilerinden, Şirketimiz ve yukarıda anılan kuruluşlar nezdindeki (fiziki ve sanal/dijital) üye/kullanıcı ve çağrı merkezi işlemleri ile alışverişlere ve müşteri memnuniyetine dair ödeme-tahsilat-teslimat-şikayet-kampanya-anket işlemleri ve bunların yasal mali belgeleri ile diğer belgeleri-kayıtlarından, ayrıca sabit-mobil nitelikli internet ve iletişim cihazlarının ve/veya mobil uygulamaların muhtelif ortamlarda ve yerde kullanımlarında oluşan/edinilen yazılı, sözlü, görsel ve teknik verilerden) temin, devralınma, yasal azami süreler aşılmamak üzere ve bilginin mahiyetine göre işlenme amacına uygun olarak öngörülecek süre ile yurt içinde ve dışında yazılı/manyetik arşivlere kaydedilme, depolanma, saklanma, muhafaza, elde edilebilir hale getirilme, kullanılma, güncellenme, değiştirilme, birleştirilme, yeniden düzenlenme, sınıflandırılma, açıklanma, yukarıda anılan kişiler/kuruluşlar itibari ile (yurt içinde-dışına) paylaşım, aktarım, aktarılma, transfer, imha (yok edilme, silinme veya anonimleştirme) işlemleri ve kanunlara uygun sair yöntemler ile işlenebilmekte ve aktarılabilmektedir (Bundan böyle hepsini birlikte ifade etmek üzere "işlenme" veya "işlem(e)" diye anılacaktır).

Ziyaretçilerin Şirketimize, diğer grup şirketlerine, bayileri ve her türlü anlaşmalı kuruluşlarına ait etkinlikleri ile içinde yer aldıkları yapıları-siteleri ziyaretlerine ve buralardan alışverişlerine dair her türlü kişisel olan-olmayan bilgiler de (konum verileri, incelenen ürünler, etkinlikler ve etkinlik konusu ürün-tutar bilgileri dahil) cihazlarında ilgili fonksiyonlar açık ise bluetooth ve genel-özel kablosuz ağ bağlantılarından uygun teknik yöntemler ile alınabilir, yukarıdaki paragrafta belirtilen çerçevede anılan kuruluşlarca yurt içinde ve dışında işlenebilir, aktarılabilir.

Sitemizde Tanımlama Bilgisi (Çerez vb.) Uygulaması

www.thegamify.com sitemizde (mobil uygulamaları dahil tüm dijital platformlarında) muhtelif türde çerezler kullanılmaktadır. Bunlar oturum çerezleri, kalıcı çerezler, zorunlu çerezler, işlevsellik çerezleri, analiz çerezleri, ticari çerezler ve üçüncü parti çerezleri gibi tanımlama bilgileridir.

Çerezler ziyaret edilen internet sitesinin düzgün bir şekilde çalışmasını ve geliştirilmesini, kullanıcı deneyiminin kişiselleştirilmesini ve iyileştirilmesini, siteleri oturum açmadan ziyaret edebilmesini ve/veya tarafına (duruma göre internet tarayıcı ve/veya ilgili mobil uygulama kapalı olsa dahi görebileceği) ticari-sosyal amaçlı bildirimler yollanmasını ve genel olarak site kullanıcıları-ziyaretçilerine gerek ilgili sitede, gerek başkalarına ait sitelerde (sosyal medya-ağlar ve online reklam ağları dahil) genel ya da özelleştirilmiş bilgilendirmeler, reklam ve tanıtımlar sunulmasını-iletilmesini sağlamak amacıyla bilgisayarlara ve mobil cihazlara yerleştirilen küçük veri parçacıklarıdır.

Çerezler bilgisayar-cihazlarda, varsa kanuni azami süre aşılmamak kaydıyla, amaca uygun bir süre ile tutulurlar.

Sitemizi (mobil versiyonları dahil) kullanan Ziyaretçiler yukarıda belirtilen uygulamayı, keza ilgili tanımlama bilgilerinin burada, kişisel veri mevzuatında ve bu bilgilendirme metninin diğer kısımlarında çeşitli bilgileriniz için öngörülen amaçlarla ve kapsamda-şartlarda işlenmesini (bu çerçevede üçüncü kişilere aktarım-paylaşımları ve kullanmaları dahil) kabul etmiş sayılırlar.

Ziyaretçiler istedikleri her zaman cihazlarındaki program ve/veya işletim sistemi ve/veya internet tarayıcısının ayarlarından çerezleri düzenleyerek kaldırabilirler ve/veya anılan bildirimleri durdurabilirler (Bu takdirde Sitemizin/ilgili cihazın/programın arzu edildiği gibi çalışmayabileceği ve/veya bildirim içeriklerinden haberdar olunamayacağı bilinmelidir).

İletişimler

Ziyaretçilerimiz ile, yine kanunlara uygun şekilde, her türlü ürün ve hizmetlere ilişkin tanıtım, reklam, iletişim, promosyon, satış ve pazarlama amacıyla, kredi kartı ve üyelik/müşteri bilgilendirme, işlem, uygulamaları için Şirketimiz ve diğer grup Şirketlerince SMS/kısa mesaj, anlık bildirim, otomatik arama, bilgisayar, telefon, e-posta/mail, faks, (cihazınızda açık ise) her türlü bildirimler, bluetooth, diğer her türlü genel-özel kablosuz ağlar ve diğer elektronik iletişim araçları ile sosyal, ticari ve sair elektronik iletişimler yapılabilir, Ziyaretçilere ticari elektronik iletiler gönderilebilir.

İşlenen - Aktarılan Kişisel Verileriniz ve Kişisel Verilerinize Dair Kanuni Haklarınız

Değerli Ziyaretçimiz, isim, soyisim, rumuz, yaş/doğum tarihi, cinsiyet, medeni durum, evlilik tarihi, çocuk durumu, sahip olunan ulaşım aracı, yaşanılan bölge, etkinlik yaptığınız sitemize ilişkin bilgiler, etkinlik detaylarınız, varsa teslimat adresiniz, eğitim düzeyi, meslek/iş, kültürel, sanatsal, sportif, tatil vs. ilgi alanları-hobiler ve alışveriş alışkanlıkları gibi demografik üye/kullanıcı/müşteri bilgileri, özel-resmi kimlik, kimlik no. ve vergi bilgileri, fotoğraf, (güvenlik amaçlı) istek, şikayetlerinizi bildirdiğiniz yazılı, görsel kayıtları, çağrı merkezi görüşmelerimize dair ses kayıtları, kıyafet dahil her türlü ürüne ve hizmete ilişkin alışveriş alışkanlığı-tercihleri, beğenileri ve ilgili yorumları, yararlanılan/katılınan kampanya, yarışma, anket vb.leri ile içerikleri, fatura içerikleri, ödeme yöntemleri, şikayet – iade ve benzeri nedenlerle paylaştığınız şifre gibi gizli bilgiler hariç kart ve hesap bilgileri, eski ve yeni cep/ev/iş telefon/faks numaraları, mail adresleri, elektronik ticari ve sair iletişimlere yaklaşım-aksiyonlar, çeşitli amaçlarla kullanılan sabit ve mobil cihaz ad(lar)ı, türü, modeli ve kodları, tanımlama bilgileri (çerez, web tarayıcı işaretleri-bilgisi, IP, kablolu-kablosuz ağ bağlantı bilgisi vb), reklam tanıtıcısı bilgileri, sosyal medya profil ve hesap bilgileri-işlemleri ile konum verilerinizden oluşan kişisel bilgilerinizin toplanma yöntemi ve hukuki sebebi, hangi amaçla işleneceği ve kimlere hangi amaçla aktarılabileceği hususlarında tarafınıza böylece bilgi verilmesinin yanı sıra; kişisel bilgilerinizin işlenip işlenmediğini, işlenmişse buna ilişkin bilgileri, amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını, yurt içinde ve dışında aktarıldığı üçüncü kişileri öğrenme, bilme ve tüm bu hususlarda bilgi talep etme haklarına, keza eksik veya yanlış işlenmiş olmaları halinde düzeltilmesini, kanuni şartlarına ve yöntemine uygun olarak silinmesini veya yok edilmesini ve bu durumun verilerin aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme, ayrıca, bilgilerinizin otomatik sistemler ile analiz edilmesi sureti ile aleyhinize bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme ve kanuna aykırı olarak işlenmesi sebebi ile zarara uğramanız halinde giderilmesini talep etme haklarına sahip olduğunuzu, tüm bu konularda Veri Sorumlusu Şirketimiz’e başvurabileceğinizi bilgilerinize sunarız.

Yukarıdaki hususlar kişisel verilere ilişkin aydınlatma yükümlülüğümüz gereği bilgilerinize sunulmakla beraber, mevzuatın ilgili kişiden açık rıza alınmaksızın işlenmesine (aktarımlar dahil) imkan verdiği haller dışındaki her türlü kişisel veri işlemleri için izin alındığını ve izinsiz işlenme yapılmadığını bilmenizi rica ederiz.

Bu çerçevede izniniz rica edilen hallerde, söz konusu izni uygulaması varsa ilgili internet Sitemizde ve yine uygulaması varsa ( yazılı-imzalı izin ile aynı hukuki nitelik-değerde olmak üzere) dijital ortamda da verebilirsiniz. Şöyle ki; sitemizdeki ve anılan sitelerdeki kişisel veri işlem bilgilendirmelerini değerlendirmiş olarak, tablet, cep telefonu ekranlarında ya da beyan edeceğiniz cep telefonunuza kısa mesajla gönderilen linkte bilginize sunulan izin metnini incelemenizden sonra, uygun bulmuş iseniz, bilgilerinizin doğruluğunu ekranda ya da dijital ortamda teyit ettikten sonra işlemleri (prosedürüne ve tercihinize göre ekrandan ve/veya cep telefonunuzdan) yaptığınızda izin-onay işleminiz tamamlanmış olacaktır. Bunun dışında, böyle bir uygulama mevcut olanlar için geçerli olmak üzere, dilediğiniz her zaman ilgili web sitelerimize ulaşarak izin-onay işlemlerini yapabilirsiniz.

Şirketimiz ilgili mevzuat uyarınca ve kişisel veri saklama-imha politikalarında öngöreceği periyodlarda kişisel bilgileri kısmen/tamamen imha (silme, yok etme veya anonimleştirme) işlemleri yapabileceği gibi Ziyaretçiler arzu ettikleri her zaman ve hiçbir gerekçe göstermeksizin aşağıda belirtilen iletişim kanallarından Şirketimize ulaşarak ve gereken kanuni-teknik prosedürleri yerine getirerek kişisel veri işlenmelerini ve/veya taraflarına ticari elektronik iletişimleri durdurabilirler. Bu husustaki açık bildirim-taleplerine göre, kişisel veri işlemleri ve/veya belirttiği kanallar için tarafına iletişimler yasal azami süre içinde durdurulur (yasalara göre mümkün-gereken veya yükümlü olunan kişisel veri işlemeleri ve iletişimler devam eder). Ziyaretçi dilerse ayrıca, hukuken muhafazası gereken ve/veya mümkün olanlar haricindeki bilgileri, veri kayıt sisteminden silinir ya da yok edilir veya aynı amacı sağlamak üzere kimliği belirli olmayacak biçimde anonim hale getirilir. Bu hususlardaki başvuru ve talepler yasal azami süreler içinde yerine getirilecek yahut hukuki gerekçesi tarafına açıklanarak kabul edilmeyebilecektir (İlgili kanuni haklar saklıdır).

(Bilgisayar ve diğer cihazlarınızdaki çerezler ve bildirimlere ilişkin bilgilendirmeler, bunları düzenlemek için yapabileceğiniz işlemler yukarıda belirtilmiştir).

Üçüncü Kişilere Ait Siteler-Dijital Platformlar ve Uygulamalar

Sitemizden (mobil versiyonları dahil) ulaşılan diğer sitelerde kendilerine ait gizlilik-güvenlik politikaları, kullanım, iletişim ve kişisel veri işlenme şartları geçerlidir; reklam, banner, içerik görmek veya başka herhangi bir amaç ile ulaşılan web sitelerinden bilgi kullanımları, keza sitelerin (ve sair dijital platformların) etik ilkeleri, gizlilik-güvenlik prensipleri, kişisel veri saklama ve imha politikaları, servis kalitesi, kullanım şartları, çerezleri-web işaretçileri ve benzerleri, bildirimleri-önerileri ve diğer uygulamaları sebebi ile oluşabilecek ihtilaf, maddi-manevi zarar ve kayıplardan Şirketimiz sorumlu değildir.

Sorumluluk

Ziyaretçilerin Sitemizden veya Sitemizde link verilen diğer sitelerden / mobil uygulamalardan / her türlü bildirimlerden ve Şirketimize ait diğer birim-mecralardan edindikleri bilgiler, taraflarına elektronik iletişimi yapılan bilgilendirme, tanıtım ve reklamlar, keza her türlü öneriler çerçevesinde aldıkları kararlardan, bunlara göre yaptıkları her türlü işlem ve uygulama ile sonuçlarından Ziyaretçiler sorumludurlar.

Herhangi bir Sitemiz Ziyaretçisinin hukuki/fiili ehliyet durumunu bilemeyeceğimizden, çocukların ve diğer reşit olmayan kişilerin kullanımları, bilgileri ve bunların işlenme-işlemleri hususunda sorumluluk kanuni temsilcilerine ait olup kişisel verilerine (ve duruma göre keza iletişimlere) ilişkin haklarını da kanuni temsilcileri marifetiyle kullanabilirler.

Site İçeriği Üzerinde Haklar

Sitemizdeki her türlü bilgi ve içerik ile bunların düzenlenmesi, revizyonu ve kısmen/tamamen kullanımı konusunda; Şirketimizin anlaşmasına göre diğer üçüncü şahıslara ait olanlar hariç; tüm fikri-sınai haklar ve mülkiyet hakları Şirketimize aittir.

Değişiklikler

Şirketimiz gizlilik, kişisel veri saklama-kullanım ve imha politikası ve Site kullanım şartları gibi konularda, keza sunacağı ürün, hizmet ve fırsatlarda, kampanya vb. durumlarda gerekli görebileceği her türlü değişikliği yapma hakkını saklı tutar; bu değişiklikler Şirketimizce internet sitemizden veya diğer uygun yöntemler ile duyurulduğu andan itibaren geçerli olur.

Tüm bu konularda ek bilgi istemlerinizi, her türlü talep ve şikayetlerinizi aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşarak Şirketimize bildirebilirsiniz. İlgili talebin yasalar gereği belirli bir prosedürde yapılması gereken hallerde söz konusu prosedüre uyulması gerekir.

Şirket : Arrakis Tanıtım Organizasyon Pazarlama San. Tic Ltd. Şti

Bağlı Grup Şirketler :

Adres : Altunizade Mah. Sırmaperde Sok. No:25 Üsküdar / İstanbul

Telefon : +90 216 457 0073

İnternet Adresi : www.thegamify.com