Ücretsiz Oyunlar Ücretsiz Konsol Oyunları Ücretsiz PC Oyunları Ücretsiz Mobil Oyunlar

Haftanın Ücretsiz Oyunları: 10 Ekim - 16 Ekim

Sizler için her hafta derlediğimiz ücretsiz oyunlar listesinin 10 Ekim - 16 Ekim haftasında neler var? Pek çok platformdaki bu oyunları sakın kaçırmayın.

Geçtiğimiz hafta ücretsiz sahip olabileceğin şıkır şıkır oyunlara yer verdiğimiz Haftanın Ücretsiz Oyunları başlığımızda bu hafta sana yine birbirinden heyecanlı ücretsiz oyunlarla geldik. Her türden oyunun olduğu, Total War: Warhammer II ile başlayan listemiz Bomber Crew: Deluxe Edition ile son buluyor. Toplamda 8 ücretsiz oyunu incelemek, indirmek ve hepsinin tadını çıkarmak için okumaya devam et.

Total War: Warhammer II (Prime Gaming)

Creative Assembly tarafından geliştirilen ve 2017'de SEGA tarafından yayınlanan Total War: Warhammer II, Amazon Prime Gaming tarafından ücretsiz olarak verilen bir AAA oyunu diyebiliriz. Gerçek zamanlı taktik unsurlarına sahip sıra tabanlı bir strateji oyunu olan Total War: Warhammer II, Warhammer Fantasy evreninde geçiyor. Bir hatırlatma olarak, bu oyunumuz lansmanında iyi bir Warhammer oyunu olmaktan çok uzaktı. Sadece dört oynanabilir grup ve ezici bir Vortex kampanyası gibi bazı can sıkıcı özellikler vardı. Mortal Empires piyasaya sürüldükten sonra Warhammer II tamamen farklı bir oyun haline geldi. Bugün, Total War: Warhammer II'nin, özellikle hem Warhammer I hem de Warhammer II'ye sahip olunduğunda binlerce saatlik içeriğe sahip mükemmele yakın bir büyük strateji oyunu olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Amazon, Prime üyelerine bu iki oyunun da keyfini çıkarmalarını sunuyor.

Serinin 2022'de çıkan üçüncü oyunu Total War: Warhammer III'ü satın almayı düşünüyorsan, bu yeni girişin öncüsü olan Total War: Warhammer II'yi ücretsiz edinme şansını kaçırma!

Middle-earth: Shadow of Mordor (Prime Gaming)

Middle-earth: Shadow of War, Amazon Prime Gaming tarafından Eylül ayında ücretsiz olarak verilen ve 2014 yılında piyasaya sürülen Middle-earth: Shadow of Mordor'un devamı niteliğinde. Selefi gibi Middle-earth: Shadow of War da sahip olduğu hikaye ve oyun mekanikleri açısından kalitesini kanıtlamış bir oyun. Lord of the Ring evreninde geçen oyunlar listesinin başında orta dünya oyunları yer alıyor. The Nemesis System adı verilen benzersiz mekaniklere sahip olmanın yanı sıra, yaratıcı hikayeleri ile öne çıkıyorlar. Middle-earth: Shadow of War, Talion ve Celebrimbor'un hikayesine devam ediyor ve oyuncunun Sauron'u yeniden ele geçirmeden önce yenmek için kendi ork ordusunu komuta ettiği destansı ölçekli savaşları içeriyor.

Middle-earth: Shadow of War'u Amazon Prime Gaming üzerinden ücretsiz olarak edinerek oyunun keyfini çıkarabilirsin.

LOOM (Prime Gaming)

LOOM, 1990 yılında piyasaya sürülen, Lucasfilm Games tarafından yayınlanan bir fantezi temalı grafik macera oyunu. Yine Lucasfilm Games (LucasArts) tarafından geliştirilen SCUMM macera oyun motorunu kullanan dördüncü oyun olur kendisi. Age of the Great Guilds'de geçen bu lirik fantezide, Weavers Guild'in son üyesi Bobbin rolünü oynuyorsun. Kaos devralmadan önce hayatın işleyişini düzeltecek büyüler yazmak için sihirli bir değnek kullanıyorsun.

İyi bir hikayesi olan bir piksel sanatı macerası arıyorsan, LOOM'u ücretsiz edinme şansını kaçırmamalısın.

Hero's Hour (Prime Gaming)

Bağımsız oyun geliştiricisi Benjamin Hauer tarafından yaratılan Hero's Hour, 2022'nin başlarında piyasaya sürülen hızlı sıra tabanlı gerçek zamanlı bir strateji RPG'si oluyor. Oyun açıkça tüm zamanların en büyük strateji oyunlarından biri olan Heroes of Might ve Magic III'ten ilham almış belli ki. İlham veren HoMM oyununa benzer şekilde oyun, orduları toplamak, haritayı keşfetmek, kaynak toplamak ve gerçek zamanlı stratejik savaşa katılmak için kontrol edebileceğin kahramanlar içeriyor. Hero's Hour, küçük bir oyun için yeterince büyük olan stratejik haritası ve minik yaratıkların birbirleriyle çarpışmasını izlemek için eğlenceli olan savaş sahneleri sayesinde sıra tabanlı strateji tutkunları için keyifli bir indie oyunu diyebiliriz.

Eski HoMM hayranları burada mı? Buradalarsa bi' Hero's Hour'ı denesinler!

Horace (Prime Gaming)

Bu oyun için 2019'un en iyi platform oyunu desem abartmış olmam. Horace, İngiliz bağımsız oyun geliştiricileri Paul Helman ve Sean Scaplehorn tarafından yedi yıldan fazla bir sürede geliştirildi. Ancak bu sürenin sonunda ortaya nostaljik pop-kültür referansları ile 8 ve 16-bit dönemini seven her oyuncuyu gülümseten harika bir platform oyunu çıktı. Oyun, küçük bir robotun hayatı, evreni ve Douglas Adams'ı öğrendiği mükemmel bir hikayeye sahip. Bu keyifli oyunda zengin bir İngiliz aile tarafından evlat edinilen bu duyarlı robotu kontrol edeceksin. Bir uykusuzluk döneminden sonra, yeniden etkinleştirileceksin ve kendini savaşın parçaladığı kıyamet sonrası bir dünyada bir amaç ararken bulacaksın.

Biz Horace'ı çok sevdik, sana da şiddetle öneririz.

ToeJam & Earl: Back in the Groove! (Epic Games)

ToeJam & Earl: Back in the Groove, ToeJam & Earl video oyunları serisinin dördüncüsü. Oyun, dizinin yaratıcısı Greg Johnson tarafından kurulan ve stüdyo tarafından 2019'da yayınlanan HumaNature Studios tarafından geliştirildi. Oyun sabit, bir öncekiler gibi, izometrik bir bakış açısıyla oynanıyor ve birbirini takip eden yüzen adalar katmanını arama ve keşfetmeyle aynı temel oynanışa sahip. Çoğunlukla oyunun farklı bir devamı olan ToeJam & Earl in Panic on Funkotron gibi oynamasa da, "Jam Out" ritim tabanlı mini oyun gibi bazı küçük yan yönlerini uyguluyor. Oyun, hem çevrimiçi hem de yerel olarak dokuz farklı oynanabilir karakter ve dört oyunculu işbirlikçi oyun içeriyor.

ToeJam & Earl: Back in the Groove 13 Ekim'den sonra Epic Games'te ücretsiz, bizce kütüphanene çok yakışır.

Windbound (Xbox)

Windbound ise oyuncunun keşfedilmemiş bir adada tek başına gemi kazası geçirdiği bir aksiyon-macera oyunu. Bu oyunda hayatta kalmak için karaları ve tehlikeli denizleri keşfetmelisin. Evliya Çelebi'den daha çok gezmen gerekebilir, biz baştan söyleyelim de. Oyun 5 Lives Studios tarafından geliştirildi ve Deep Silver tarafından 2020'de Windows PC, PlayStation 4, Xbox One ve Nintendo Switch için piyasaya sürüldü. Oyunda, Forbidden Islands kıyılarında tek başına kalan ve gemi enkazına sahip bir savaşçı olan Kara olarak oynuyorsun. Teknesiz, yiyeceksiz veya aletsiz, sadece hayatta kalma isteği ve becerisiyle bu güzel adanın zengin kaynaklarını ortaya çıkarmalısın anlayacağın. Oyun boyunca vahşi ve fantastik yaratıklarla savaşman, avlanman ve kendini savunman lazım, bakalım becerebilecek misin bu tehlikeli adada hayatta kalabilmeyi...

Survivor deneyimine hazır mısın? Hazırsan Windbound'u hemen indir.

Bomber Crew: Deluxe Edition (Xbox)

Bomber Crew, 1942 yılında bir Avro Lancaster bombardıman uçağının mürettebatı hakkında Runner Duck tarafından geliştirilen ve Curve Digital tarafından yayınlanan stratejik bir simülasyon oyunu. Aslında Bomber Crew, 2. Dünya Savaşı konulu stratejik bir bombardıman simülatörü desek daha doğru olur. Bu oyunda görevleri tamamlamak en az mürettebatının hayatta kalmasını sağlamak kadar önemli. Her bir görevin yüksek riskli bir keşif olduğu bu sürükleyici uçuş simülasyonunda gökyüzünün hakimi olmak için yapman gereken çok iş var aslında. Bir dizi logo ve farklı boyalar ile özelleştirebileceğin kendine has fizik temelli bombardıman uçağında yakıt, mermi, hidrolik ve daha fazlasını yönetmek istiyorsan bu oyun tam sana göre diyebiliriz. Gökyüzündeyken savunmasız olacağını, dört bir yandan saldırıya uğrayabileceğini sakın göz ardı etme ve oyuna bunu bilerek başla deriz. Düşman savaşçıları, uçaksavarlar, kötü hava koşulları ve bir dizi başka vahim tehlike seni bekliyor yani.

O zaman ne yapıyoruz? Xbox Store'dan Bomber Crew: Deluxe Edition indiriyoruz ve mürettebatımızın her göreve doğru şekilde hazırlandığından emin olarak görevlerimizden zaferle ayrılıyoruz.

KVKK AYDINLATMA METNİ ve HAKLAR

Gizlilik Kuralları, Site Kullanım Şartları ve İletişimler ile Kişisel Verilerinize İlişkin Bilgilendirme

Değerli Site Ziyaretçilerimiz, Kullanıcılarımız, Müşterilerimiz, Üyelerimiz;

Gizlilik Kurallarımız, İletişimler, Site Kullanım Şartları ve Kişisel Verilerinizin İşlenmesi ile ilgili uygulamalarımız ve Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamındaki haklarınız hususunda sizleri bilgilendirmek istemekteyiz.

Arrakis Tanıtım Organizasyon Pazarlama San. Tic Ltd. Şti’ye ait ve bağlı grup şirketlerinin temsilen kurulan www.thegamify.com .Sitemizde (mobil uygulaması dahil), ziyaretçi-üye-müşteri (bundan böyle kısaca Ziyaretçi(ler) diye anılacaktır) bilgilerinin gizliliği, kişisel verilerin (bilgilerin) korunması, saklanması, işlenmesi-kullanımı-imhası, ticari elektronik iletişimler ve diğer hususlarda, aşağıda cari esasları belirtilen Gizlilik Kuralları-Politikası ve Uygulama-Kullanım Şartları geçerlidir.

Bilgilerin Korunması

Bu sitede, ziyaretçiler tarafından verilen ve edinilen bilgilerin ve işlemlerinin güvenliği için gerekli önlemler bilgi ve işlemin mahiyetine göre Şirketimiz veya ilgili kuruluş tarafından sistemlerde ve internet altyapısında, teknolojik imkanlar ve maliyet unsurları dahilinde, uygun teknik ve idari yöntemler ile alınmıştır.

Sitemize üyelik, talep ve şikayetlerinizi iletme veya bilgi güncelleme amacıyla girdiğiniz bilgiler, diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez.

Bilgilerin Toplama Yöntemleri, İşlenme-Aktarım Amacı ve Kişisel Veri İşlemleri

Gizliliğin korunması için gereken tedbirler alınmak ve kişisel verilerin işlenmesine dair tüm yasal ilkeler ile kişisel veri saklama-imha politikalarına uygun olmak üzere; kanunen zorunlu ise veya zorunlu olmayan bazı uygulamalar için de ayrıca izni de rica edilerek; Ziyaretçilerimizin sanal işletmeleri ziyaret, varsa alışveriş ve iletişim bilgileri ile aşağıda detaylı belirtilen diğer kişisel bilgileri, Veri Sorumlusu Şirketimiz ve ortakları-iş ortakları, halefleri, servis sağlayıcıları-tedarikçileri ve belirlenecek (sosyal medya-online reklam işletmecileri dahil) diğer işlenme amacının gerektirdiği üçüncü kişiler/kuruluşlar (duruma göre veri sorumluları, işleyenler ve/veya alıcı grupları) tarafından ve arasında, gerek grup şirketlerimizden satın aldıkları veya ilgilendikleri ürün-hizmetler ile ilgili müşteri deneyimleri, tüketici hakları, müşteri/üye hizmetleri ve bunlara ilişkin ticari-mali ve hukuki sorumluluk-yükümlülüklerin gerçekleştirilmesine dair yasal nedenlerle, gerek genel ve kişiye özel ürün-hizmet ve imkanlardan yararlandırılabilmeleri için ve gerek ise her türlü ürün-hizmet tanıtımı, reklam, iletişim, promosyon, satış, pazarlama, müşteri kartı, kredi kartı ve kullanıcı/üyelik/müşteri bilgilendirmeleri, işlemleri ve uygulamaları yapılması amacıyla,

Burada belirtilen ve ayrıca kanunlarda kişisel verilerin işlenebileceği ve aktarılabileceği açıkça öngörülen hallerde, bilgilerin tarafınca alenileştirildiği durumlarda, her türlü tüketici, üyelik ve diğer sözleşmelerin kurulması veya ifasıyla doğrudan doğruya ilgili olarak sözleşme taraflarına ait kişisel verilerin işlenmesinin gerekli olduğu hallerde, keza veri sorumlusu/işleyen olarak her türlü hukuki yükümlülükleri yerine getirebilme için zorunlu durumlarda, ayrıca hakların tesisi, kullanılması veya korunması için veri işlemenin ve aktarmanın zorunlu olduğu durumlar ile temel hak ve özgürlüklerine zarar vermemek kaydıyla veri sorumlusu/işleyen olarak burada ve yasalarda öngörülmüş meşru menfaatler için veri işlemenin ve aktarmanın zorunlu/gerekli olduğu hallerde, kısmen veya tamamen otomatik olan/olmayan toplama yöntemleri ile (Ziyaretçilerin Şirketimize ve yukarıda anılan kuruluşlara sözlü/yazılı verdikleri bilgilerden, sanal mağazaları ve/veya bulundukları fiziki-sanal ortamları, mobil uygulamaları dahil olmak üzere internet sitelerini ziyaretlerinden ve içerik incelemelerinden, sosyal medya ve reklam ağı işletmecilerine ait sitelerdeki üyelik ve işlem bilgilerinden, Şirketimiz ve yukarıda anılan kuruluşlar nezdindeki (fiziki ve sanal/dijital) üye/kullanıcı ve çağrı merkezi işlemleri ile alışverişlere ve müşteri memnuniyetine dair ödeme-tahsilat-teslimat-şikayet-kampanya-anket işlemleri ve bunların yasal mali belgeleri ile diğer belgeleri-kayıtlarından, ayrıca sabit-mobil nitelikli internet ve iletişim cihazlarının ve/veya mobil uygulamaların muhtelif ortamlarda ve yerde kullanımlarında oluşan/edinilen yazılı, sözlü, görsel ve teknik verilerden) temin, devralınma, yasal azami süreler aşılmamak üzere ve bilginin mahiyetine göre işlenme amacına uygun olarak öngörülecek süre ile yurt içinde ve dışında yazılı/manyetik arşivlere kaydedilme, depolanma, saklanma, muhafaza, elde edilebilir hale getirilme, kullanılma, güncellenme, değiştirilme, birleştirilme, yeniden düzenlenme, sınıflandırılma, açıklanma, yukarıda anılan kişiler/kuruluşlar itibari ile (yurt içinde-dışına) paylaşım, aktarım, aktarılma, transfer, imha (yok edilme, silinme veya anonimleştirme) işlemleri ve kanunlara uygun sair yöntemler ile işlenebilmekte ve aktarılabilmektedir (Bundan böyle hepsini birlikte ifade etmek üzere "işlenme" veya "işlem(e)" diye anılacaktır).

Ziyaretçilerin Şirketimize, diğer grup şirketlerine, bayileri ve her türlü anlaşmalı kuruluşlarına ait etkinlikleri ile içinde yer aldıkları yapıları-siteleri ziyaretlerine ve buralardan alışverişlerine dair her türlü kişisel olan-olmayan bilgiler de (konum verileri, incelenen ürünler, etkinlikler ve etkinlik konusu ürün-tutar bilgileri dahil) cihazlarında ilgili fonksiyonlar açık ise bluetooth ve genel-özel kablosuz ağ bağlantılarından uygun teknik yöntemler ile alınabilir, yukarıdaki paragrafta belirtilen çerçevede anılan kuruluşlarca yurt içinde ve dışında işlenebilir, aktarılabilir.

Sitemizde Tanımlama Bilgisi (Çerez vb.) Uygulaması

www.thegamify.com sitemizde (mobil uygulamaları dahil tüm dijital platformlarında) muhtelif türde çerezler kullanılmaktadır. Bunlar oturum çerezleri, kalıcı çerezler, zorunlu çerezler, işlevsellik çerezleri, analiz çerezleri, ticari çerezler ve üçüncü parti çerezleri gibi tanımlama bilgileridir.

Çerezler ziyaret edilen internet sitesinin düzgün bir şekilde çalışmasını ve geliştirilmesini, kullanıcı deneyiminin kişiselleştirilmesini ve iyileştirilmesini, siteleri oturum açmadan ziyaret edebilmesini ve/veya tarafına (duruma göre internet tarayıcı ve/veya ilgili mobil uygulama kapalı olsa dahi görebileceği) ticari-sosyal amaçlı bildirimler yollanmasını ve genel olarak site kullanıcıları-ziyaretçilerine gerek ilgili sitede, gerek başkalarına ait sitelerde (sosyal medya-ağlar ve online reklam ağları dahil) genel ya da özelleştirilmiş bilgilendirmeler, reklam ve tanıtımlar sunulmasını-iletilmesini sağlamak amacıyla bilgisayarlara ve mobil cihazlara yerleştirilen küçük veri parçacıklarıdır.

Çerezler bilgisayar-cihazlarda, varsa kanuni azami süre aşılmamak kaydıyla, amaca uygun bir süre ile tutulurlar.

Sitemizi (mobil versiyonları dahil) kullanan Ziyaretçiler yukarıda belirtilen uygulamayı, keza ilgili tanımlama bilgilerinin burada, kişisel veri mevzuatında ve bu bilgilendirme metninin diğer kısımlarında çeşitli bilgileriniz için öngörülen amaçlarla ve kapsamda-şartlarda işlenmesini (bu çerçevede üçüncü kişilere aktarım-paylaşımları ve kullanmaları dahil) kabul etmiş sayılırlar.

Ziyaretçiler istedikleri her zaman cihazlarındaki program ve/veya işletim sistemi ve/veya internet tarayıcısının ayarlarından çerezleri düzenleyerek kaldırabilirler ve/veya anılan bildirimleri durdurabilirler (Bu takdirde Sitemizin/ilgili cihazın/programın arzu edildiği gibi çalışmayabileceği ve/veya bildirim içeriklerinden haberdar olunamayacağı bilinmelidir).

İletişimler

Ziyaretçilerimiz ile, yine kanunlara uygun şekilde, her türlü ürün ve hizmetlere ilişkin tanıtım, reklam, iletişim, promosyon, satış ve pazarlama amacıyla, kredi kartı ve üyelik/müşteri bilgilendirme, işlem, uygulamaları için Şirketimiz ve diğer grup Şirketlerince SMS/kısa mesaj, anlık bildirim, otomatik arama, bilgisayar, telefon, e-posta/mail, faks, (cihazınızda açık ise) her türlü bildirimler, bluetooth, diğer her türlü genel-özel kablosuz ağlar ve diğer elektronik iletişim araçları ile sosyal, ticari ve sair elektronik iletişimler yapılabilir, Ziyaretçilere ticari elektronik iletiler gönderilebilir.

İşlenen - Aktarılan Kişisel Verileriniz ve Kişisel Verilerinize Dair Kanuni Haklarınız

Değerli Ziyaretçimiz, isim, soyisim, rumuz, yaş/doğum tarihi, cinsiyet, medeni durum, evlilik tarihi, çocuk durumu, sahip olunan ulaşım aracı, yaşanılan bölge, etkinlik yaptığınız sitemize ilişkin bilgiler, etkinlik detaylarınız, varsa teslimat adresiniz, eğitim düzeyi, meslek/iş, kültürel, sanatsal, sportif, tatil vs. ilgi alanları-hobiler ve alışveriş alışkanlıkları gibi demografik üye/kullanıcı/müşteri bilgileri, özel-resmi kimlik, kimlik no. ve vergi bilgileri, fotoğraf, (güvenlik amaçlı) istek, şikayetlerinizi bildirdiğiniz yazılı, görsel kayıtları, çağrı merkezi görüşmelerimize dair ses kayıtları, kıyafet dahil her türlü ürüne ve hizmete ilişkin alışveriş alışkanlığı-tercihleri, beğenileri ve ilgili yorumları, yararlanılan/katılınan kampanya, yarışma, anket vb.leri ile içerikleri, fatura içerikleri, ödeme yöntemleri, şikayet – iade ve benzeri nedenlerle paylaştığınız şifre gibi gizli bilgiler hariç kart ve hesap bilgileri, eski ve yeni cep/ev/iş telefon/faks numaraları, mail adresleri, elektronik ticari ve sair iletişimlere yaklaşım-aksiyonlar, çeşitli amaçlarla kullanılan sabit ve mobil cihaz ad(lar)ı, türü, modeli ve kodları, tanımlama bilgileri (çerez, web tarayıcı işaretleri-bilgisi, IP, kablolu-kablosuz ağ bağlantı bilgisi vb), reklam tanıtıcısı bilgileri, sosyal medya profil ve hesap bilgileri-işlemleri ile konum verilerinizden oluşan kişisel bilgilerinizin toplanma yöntemi ve hukuki sebebi, hangi amaçla işleneceği ve kimlere hangi amaçla aktarılabileceği hususlarında tarafınıza böylece bilgi verilmesinin yanı sıra; kişisel bilgilerinizin işlenip işlenmediğini, işlenmişse buna ilişkin bilgileri, amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını, yurt içinde ve dışında aktarıldığı üçüncü kişileri öğrenme, bilme ve tüm bu hususlarda bilgi talep etme haklarına, keza eksik veya yanlış işlenmiş olmaları halinde düzeltilmesini, kanuni şartlarına ve yöntemine uygun olarak silinmesini veya yok edilmesini ve bu durumun verilerin aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme, ayrıca, bilgilerinizin otomatik sistemler ile analiz edilmesi sureti ile aleyhinize bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme ve kanuna aykırı olarak işlenmesi sebebi ile zarara uğramanız halinde giderilmesini talep etme haklarına sahip olduğunuzu, tüm bu konularda Veri Sorumlusu Şirketimiz’e başvurabileceğinizi bilgilerinize sunarız.

Yukarıdaki hususlar kişisel verilere ilişkin aydınlatma yükümlülüğümüz gereği bilgilerinize sunulmakla beraber, mevzuatın ilgili kişiden açık rıza alınmaksızın işlenmesine (aktarımlar dahil) imkan verdiği haller dışındaki her türlü kişisel veri işlemleri için izin alındığını ve izinsiz işlenme yapılmadığını bilmenizi rica ederiz.

Bu çerçevede izniniz rica edilen hallerde, söz konusu izni uygulaması varsa ilgili internet Sitemizde ve yine uygulaması varsa ( yazılı-imzalı izin ile aynı hukuki nitelik-değerde olmak üzere) dijital ortamda da verebilirsiniz. Şöyle ki; sitemizdeki ve anılan sitelerdeki kişisel veri işlem bilgilendirmelerini değerlendirmiş olarak, tablet, cep telefonu ekranlarında ya da beyan edeceğiniz cep telefonunuza kısa mesajla gönderilen linkte bilginize sunulan izin metnini incelemenizden sonra, uygun bulmuş iseniz, bilgilerinizin doğruluğunu ekranda ya da dijital ortamda teyit ettikten sonra işlemleri (prosedürüne ve tercihinize göre ekrandan ve/veya cep telefonunuzdan) yaptığınızda izin-onay işleminiz tamamlanmış olacaktır. Bunun dışında, böyle bir uygulama mevcut olanlar için geçerli olmak üzere, dilediğiniz her zaman ilgili web sitelerimize ulaşarak izin-onay işlemlerini yapabilirsiniz.

Şirketimiz ilgili mevzuat uyarınca ve kişisel veri saklama-imha politikalarında öngöreceği periyodlarda kişisel bilgileri kısmen/tamamen imha (silme, yok etme veya anonimleştirme) işlemleri yapabileceği gibi Ziyaretçiler arzu ettikleri her zaman ve hiçbir gerekçe göstermeksizin aşağıda belirtilen iletişim kanallarından Şirketimize ulaşarak ve gereken kanuni-teknik prosedürleri yerine getirerek kişisel veri işlenmelerini ve/veya taraflarına ticari elektronik iletişimleri durdurabilirler. Bu husustaki açık bildirim-taleplerine göre, kişisel veri işlemleri ve/veya belirttiği kanallar için tarafına iletişimler yasal azami süre içinde durdurulur (yasalara göre mümkün-gereken veya yükümlü olunan kişisel veri işlemeleri ve iletişimler devam eder). Ziyaretçi dilerse ayrıca, hukuken muhafazası gereken ve/veya mümkün olanlar haricindeki bilgileri, veri kayıt sisteminden silinir ya da yok edilir veya aynı amacı sağlamak üzere kimliği belirli olmayacak biçimde anonim hale getirilir. Bu hususlardaki başvuru ve talepler yasal azami süreler içinde yerine getirilecek yahut hukuki gerekçesi tarafına açıklanarak kabul edilmeyebilecektir (İlgili kanuni haklar saklıdır).

(Bilgisayar ve diğer cihazlarınızdaki çerezler ve bildirimlere ilişkin bilgilendirmeler, bunları düzenlemek için yapabileceğiniz işlemler yukarıda belirtilmiştir).

Üçüncü Kişilere Ait Siteler-Dijital Platformlar ve Uygulamalar

Sitemizden (mobil versiyonları dahil) ulaşılan diğer sitelerde kendilerine ait gizlilik-güvenlik politikaları, kullanım, iletişim ve kişisel veri işlenme şartları geçerlidir; reklam, banner, içerik görmek veya başka herhangi bir amaç ile ulaşılan web sitelerinden bilgi kullanımları, keza sitelerin (ve sair dijital platformların) etik ilkeleri, gizlilik-güvenlik prensipleri, kişisel veri saklama ve imha politikaları, servis kalitesi, kullanım şartları, çerezleri-web işaretçileri ve benzerleri, bildirimleri-önerileri ve diğer uygulamaları sebebi ile oluşabilecek ihtilaf, maddi-manevi zarar ve kayıplardan Şirketimiz sorumlu değildir.

Sorumluluk

Ziyaretçilerin Sitemizden veya Sitemizde link verilen diğer sitelerden / mobil uygulamalardan / her türlü bildirimlerden ve Şirketimize ait diğer birim-mecralardan edindikleri bilgiler, taraflarına elektronik iletişimi yapılan bilgilendirme, tanıtım ve reklamlar, keza her türlü öneriler çerçevesinde aldıkları kararlardan, bunlara göre yaptıkları her türlü işlem ve uygulama ile sonuçlarından Ziyaretçiler sorumludurlar.

Herhangi bir Sitemiz Ziyaretçisinin hukuki/fiili ehliyet durumunu bilemeyeceğimizden, çocukların ve diğer reşit olmayan kişilerin kullanımları, bilgileri ve bunların işlenme-işlemleri hususunda sorumluluk kanuni temsilcilerine ait olup kişisel verilerine (ve duruma göre keza iletişimlere) ilişkin haklarını da kanuni temsilcileri marifetiyle kullanabilirler.

Site İçeriği Üzerinde Haklar

Sitemizdeki her türlü bilgi ve içerik ile bunların düzenlenmesi, revizyonu ve kısmen/tamamen kullanımı konusunda; Şirketimizin anlaşmasına göre diğer üçüncü şahıslara ait olanlar hariç; tüm fikri-sınai haklar ve mülkiyet hakları Şirketimize aittir.

Değişiklikler

Şirketimiz gizlilik, kişisel veri saklama-kullanım ve imha politikası ve Site kullanım şartları gibi konularda, keza sunacağı ürün, hizmet ve fırsatlarda, kampanya vb. durumlarda gerekli görebileceği her türlü değişikliği yapma hakkını saklı tutar; bu değişiklikler Şirketimizce internet sitemizden veya diğer uygun yöntemler ile duyurulduğu andan itibaren geçerli olur.

Tüm bu konularda ek bilgi istemlerinizi, her türlü talep ve şikayetlerinizi aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşarak Şirketimize bildirebilirsiniz. İlgili talebin yasalar gereği belirli bir prosedürde yapılması gereken hallerde söz konusu prosedüre uyulması gerekir.

Şirket : Arrakis Tanıtım Organizasyon Pazarlama San. Tic Ltd. Şti

Bağlı Grup Şirketler :

Adres : Altunizade Mah. Sırmaperde Sok. No:25 Üsküdar / İstanbul

Telefon : +90 216 457 0073

İnternet Adresi : www.thegamify.com